Václav Tittelbach šéfuje novému magazínu SPORT STAR na Primě

Spojení sportu a lifestyle přináší na obrazovky TV Prima nový sportovní magazín. Jde o vůbec první sportovní magazín na obrazovce Primy od někdejších přenosů Premier league a EURO 2008 před mnoha lety.

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Přímé sportovní přenosy nečekejte

Prima svůj magazín promuje v tiskové zprávě jako překvapení sezóny s tím, že na Primu se řítí sport! Příznivci exkluzivního obsahu a přímých přenosů ale zřejmě moc nadšeni nebudou. Nový magazín sice nabídne exkluzivní obsah, ale z trochu jiného soudku.

Zajímavosti zejména pro bulvární média je osoba šéfa nového projektu. Tím se stal Václav Tittelbach, dlouholetá postava sportovní redakce TV Nova. Památné jsou zejména jeho komentáře hokejových přenosů z Mistrovství světa v letech 1998 a 1999, ale i poněkud svérázné moderování souvisejících studiových pořadů.

Na druhou stranu je Tittelbach dlouholetý a zkušený televizní profesionál a není překvapením, že Prima svěřila přípravu bulvárního sportovního pořadu právě jemu.

Diváci se můžou už tuto neděli 9. září těšit na zbrusu nový magazín SPORT STAR. Nebudou to žádné sportovní zprávy pouze s výslednými skóre. Chceme jít novou cestou, kdy připravujeme magazín, ve kterém bude vše, na co jste se chtěli sportovců zeptat. Ukážeme jejich zákulisí, a prozradíme, jací jsou. Někdy to na ně prozradí i jejich rodinní příslušníci,“ říká Václav Tittelbach.

Mimochodem, Tittelbachův někdejší novácký kolega Pavel Poulíček nově vede českou verzi televizního programu GOLF Channel. Vystupuje za ní veřejné poté, co tuto televizi koupil podnikatel Petr Dědek.

SPORT STAR magazín – upoutávka TV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .