Rádio Haná SkyRock má nový hudební obal

Rádio Haná v mutaci SkyRock má nový hudební obal. Změnily se znělky, jingly a předěly. Obsah a zaměření zůstává – SkyRock i nadále slibuje hudbu vybočující z klasického hlavního proudu. Cílem je oslovit publikum vyhledávající rockové stanice.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

SkyRock je určený především posluchačům, kteří mají zájem o hudbu, vybočující z tzv. „mainstreamu“. Posluchači si vychutnávají například rockové lahůdky od konce šedesátých let až po současnou rockovou tvorbu. Program zahrnuje klasický rock, bluesrock, blues, jižanský rock ale i moderní rock,” říká majitel rádia Pavel Foretník.

SkyRock v novém kabátě slibuje posluchačům jedinečný zážitek z melodického rocku spojený s aktuálními informacemi z regionu a zajímavostmi z rockové scény.

Regionální mutace Rádia Haná s označením SkyRock vysílá celkem na 11 frekvencích. Původně šlo o experimentální on-line stream, který se poprvé dostal do éteru na olomoucké frekvenci 100,0 MHz. Na této frekvenci bylo rádiu umožněno vysílat první odpojovaný program Rádia Haná s modifikovaným hudebním obsahem. Následně se formát SkyRock rozčlenil i na další frekvence.

Pokrytí a frekvence Rádia Haná SkyRock

Pokrytí a frekvence Rádia Haná SkyRock

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .