V Brně startuje nový seriálový festival Serial Killer

Ve dnech od 2. do 5. května probíhá v Brně první ročník festivalu televizních a online seriálů Serial Killer. Na doprovodném programu se bude podílet televize Prima Comedy Central.

Prima Comedy Central zve na Comedy Club, zdroj: Viacom

Prima Comedy Central zve na Comedy Club, zdroj: Viacom

Nový festival hodlá nabídnout to nejlepší ze současné seriálové tvorby

Premiérový ročník festivalu má ambici nabídnout širokému publiku kvalitní zábavu a to nejlepší ze současné evropské i světové seriálové tvorby.

Prima Comedy Central je stanicí, kde se střetávají ikonické seriály, lokální produkce ale i experimentální díla. Většina obsahu je určená především pro mladé diváky, kteří oceňují humor a zábavu, kterou nachází v našich seriálech. A právě to nás pojí s festivalem Serial Killer. Ve spolupráci vidíme přirozenou souvislost. Vítáme snahy organizátorů uspokojit potřeby fanoušků seriálů a podpořit kulturní výměnu napříč zeměmi regionu,László Szücs, oblastní ředitel komunikace ve skupině Viacom International, která stanici Prima Comedy Central provozuje.

Prima Comedy Central nabídne tituly lokální produkce v odpočinkové zoně

Ve spolupráci s Prima Comedy Central připravili organizátoři odpočinkovou chill out zónu na Jakubském náměstí. Zde se návštěvníci budou moci pobavit výstupy komiků známých ze stand-up show Comedy Club nebo relaxovat u seriálů Potkali se na sídláku, Archer, Falešný Hollywood, Pan Kritik nebo Zvrhlé panství. Pro děti bude připravený SpogeBob.

Comedy Club nebo Potkali se na sídláku, které budou moci diváci zhlédnout v chill out zóně, jsme vybrali záměrně jako reprezentanty lokálně tvořeného obsahu ve střední a východní Evropě, tak aby odpovídaly duchu festivalu. Doufáme, že doprovodný program Prima Comedy Central pomůže přispět k úspěchu festivalu,“ dodává László Szücs z Viacomu.

Závěrečný ceremoniál doprovodí Lukáš Pavlásek, Luděk Staněk, Jaroslav Cerman nebo Lucie Macháčková, jejichž výstupy můžete znát nejen z Comedy Clubu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .