US Open, poslední grand slam roku. Eurosport slibuje největší pokrytí v historii

Eurosport představí nejkomplexnější pokrytí US Open v historii. Diváci uvidí na lineárních i digitálních platformách více živého tenisu z Flushing Meadows než kdykoli v minulosti. K dosažení maximální nabídky přenosů využije OTT aplikace.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Eurosport avizuje z letošního US Open 300 hodin tenisu živě

Kvalifikace US Open probíhají od 21. srpna, hlavní část turnaje však startuje až dnes, tedy v pondělí 27. srpna. Eurosport ještě v rámci kvalifikace nabídl většinu zápasů zdarma ve své aplikaci, pokrytí bylo možné sledovat z pěti kurtů na internetovém přehrávači Eurosport Player a Eurosport app.

Celkově bude z letošního US Open na Eurosportech k dispozici až 300 hodin tenisu ŽIVĚ – více než kdykoli v minulosti – všechny zápasy turnaje ze všech 16 kurtů budou dostupné na internetovém přehrávači Eurosport Player.

Eurosport opět představí v rolích expertů a spolupracovníků hvězdný tým – Mats Wilander, Barbara Schettová, John McEnroe a Patrick Mouratoglou. Každý den se mohou diváci těšit nejen na skvělé sportovní výkony, ale i na analýzy a rozhovory hlavního tenisového experta Eurosportu Matse Wilandera. Tradiční magazín Game Schett and Mats se bude vysílat dvakrát denně, obvykle ve 21:00 hod a 1:00 hod.

Trenér Sereny Williamsové ukáže divákům taktiku a techniku v magazínu The Coach

Eurosport také nabídne magazín The Coach, v němž trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou vtáhne diváky do taktických a technických zákoutí tenisu.

Eurosport Player navíc nabídne 10 historických zápasů US Open, např. finále 2002 Pete Sampras vs Andre Agassi, duel Rafael Nadal vs Novak Djoković z roku 2011 a finále dvouhry žen 2012 Serena Williamsová vs Victoria Azarenková.

Eurosport vlastní vysílací práva na všechny čtyři grandslamy na většině evropských trhů – v České republice letos odvysílal Australian Open, French Open a US Open. V tiskové zprávě zdůraznil rekordní lineární a digitální sledovanost z Roland Garros, konkrétní hodnoty však neuvedl.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .