UPC představuje nové kombinace internetu a digitální televize

upc_corner_night_2UPC Česká republika uvádí nové balíčky vysokorychlostního internetu a digitální televize. Od 2. září nabízí kombinaci internetu až o rychlosti 240 Mbit/s a svým klientům zpřístupnila další nové programy ve vysokém rozlišení včetně Film Europe HD, Deluxe Music HD či Auto Motor Sport HD.

Denně mluvíme se stovkami našich klientů. Vnímáme rostoucí zájem o vysoké internetové rychlosti a výběr těch nejkvalitnějších televizních programů za příznivou cenu. Dnes pro ně máme odpověď – nové kombinace služeb nejvyšší kvality poskytované díky spolehlivé a stabilní optické síti,“ říká v tiskové zprávě generální ředitel UPC Česká republika Václav Bartoň.

Díky vyšším rychlostem internetu nabízí UPC svým zákazníkům podstatně vyšší komfort. U digitální televize rozšiřuje nabídku programů ve vysokém rozlišení včetně čtyř nově zařazených kanálů – Film Europe HD, Deluxe Music HD či Auto Motor Sport HD. Abonenti UPC tak mají k dispozici 25 programů ve vysokém rozlišení.

Základní balíček vysokorychlostního internetu 40 Mbit/s s padesáti televizními programy a tematickým balíčkem vyjde na 499 Kč měsíčně. Kombinace internetu o rychlosti 120 Mbit/s se stovkou televizních programů včetně 21 ve vysokém rozlišení pak na 689 Kč měsíčně. V obou případech se jedná o ceny v případě využívání služeb po dobu alespoň 12 měsíců.

upc_kabelovka

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: