TV Praha vysílá zkušební program, jak ji naladíte?

praha-tv-651

Ke sledování nové metropolitní televize Praha stačí, když přeladíte svůj set top box nebo zvolíte ruční vyhledávání programů na kanále 46, kde nová stanice vysílá testovací smyčku. Ta se objevila krátce po půlnoci.

TV Praha nahradila v éteru původní televizi Metropol, která ukončila vysílání uprostřed probíhajícího pořadu, aniž by se s diváky jakkoli rozloučila. TV Praha zatím vysílá promosmyčku, která obsahuje nepřehlédnutelné logo stanice a textovou lištu. Informační lišta avizuje i webovou stránku prahatv.eu, která je již v provozu.

Televize spustí zkušební program právě dnes v průběhu dne, tedy 1. července 2014. V letním programovém schématu se každou celou hodinu přihlásí se zpravodajským a publicistickým blokem o dění v Praze a jejím okolí. Následně slibuje atraktivní dokumenty.

Za novou televizní stanicí stojí Českomoravská televizní společnost podnikatele Leoše Pohla, který ovládá i firmu Prague Digital TV provozující pražský televizní multiplex. Ředitelem a spolumajitelem televize Praha bude publicista Přemysl Svora. Na programu participuje i technický a produkční tým ostravské televize Polar.

Televize Praha vysílá v hlavním městě a širším okolí na kanále 46. Pokud jste přijímali vysílání TV Metropol, stačí když přeladíte set top box a TV Praha se vám v nabídce objeví automaticky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: