Tenisový Wimbledon začíná, Nova sport rozšiřuje dostupnost pro satelitní diváky

Skupina Nova ve spolupráci s největší satelitní službou Skylink zpřístupní své vysílání v době tenisového Wimbledonu všem divákům s aktivní kartou. Přijde však o abonenty IPTV televize od společnosti O2.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Nova sport v rámci Skylinku na všech aktivních kartách

Služba Skylink umožní svým abonentům sledovat programy Nova sport 1 a Nova sport 2 až do 16. července. Podmínkou je mít zaplacený servisní poplatek. Jinak budou tyto programy dostupné všem včetně těch, kdo přijímají pouze základní balíček s českými nebo slovenskými programy.

Další operátoři zatím podobné promo neoznámili. Naopak, společnost O2 Czech Republic, která provozuje IPTV službu O2 TV, programy Nova sport ze své nabídky vyřadila. Důvodem je, že se s Novou nedokázala dohodnout na prodloužení smlouvy.

O2 vyřadilo Novu sport, obě strany se nedohodly na nové smlouvě

O2 umísťuje stále více atraktivních přenosů na své exkluzivní programy O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis. V souboji o exkluzivní vysílací práva si přímo konkuruje s Novou sport, což následně ovlivňuje i vyjednávání obou stran. Podle dostupných informací požaduje Nova vyšší sumu než je O2 ochotna zaplatit.

Pro diváky, kteří z různých důvodů nemají k dispozici Novu sport, nabízí Nova vlastní placenou online platformu VOYO, kde je možnost sledovat velkou část přenosů z Wimbledonu online. Zde je k dispozici nejen živé vysílání obou programů Nova sport, ale i další přenosy, které se nedostanou do televize.

Přenosy dostupné živě i na stránkách sázkových kanceláří

Přenosy z Wimbledonu lze legálně sledovat online i na stránkách největších sázkových kanceláří. Podmínkou je mít aktivní účet a minimální obrat v desítkách korun v průběhu 30 dnů. Přenosy je možné sledovat pouze v malém okně. Divák se však dostane ke všem přenosům, které se odehrávají před kamerami.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .