Televize SENZI, slovenská obdoba Šlágr TV, vysílá dál

OPRAVA – 4.7.2017 na žádost výkonného ředitele Senzi TV: Slovenská televize SENZI, která původně zčásti patřila do skupiny JOJ, pokračuje ve svém vysílání. Operátor Towercom ji sice vyřadil ze své nabídky Plustelka, a její živý stream byl v době psaní tohoto článku (dne 3. července 2017) na webu Senzi.sk nedostupný.

Vysílání však pokračuje dál, což serveru RadioTV.cz zdůraznil výkonný ředitel televize Noro Mészároš. Za mylně uvedenou původní informaci se televizi Senzi omlouváme.

Reakci výkonného ředitele Nora Mészároše přinášíme v článku Televíziu SENZI hrubým spôsobom napadol a poškodil portál Radiotv.cz.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Jak to v podobných případech bývá, web Senzi TV funguje i nadále a o možném ukončení vysílání se nezmiňuje. Živý stream ale na webu televize nefunguje, a web ani nehlásí žádné technické problémy s vysíláním.

AKTUALIZACE 4.7.2017 22:34: Živý stream televize na webu Senzi.sk hlásil v době psaní tohoto článku technický problém (viz následující screenshot). Stejný problém se na stránce senzi.sk/live.html objevoval i v době psaní této aktualizace, což vedlo autora k původní mylné interpretaci. Stream se však podařilo spustit zadáním přímé URL do multimediálního přehrávače VLC Media Player. To znamená, že Senzi TV vysílá i nadále.

Sekce „NAŽIVO“ na webu Senzi.sk však obsahovala na místě vyhrazeném pro živý stream chybovou hlášku „Error loading player. No playable sources found.

Screenshot ze sekce Naživo na webu Senzi.sk

Screenshot ze sekce Naživo na webu Senzi.sk

Jak nás původně informoval jeden ze čtenářů RadioTV.cz, vysílání mělo být ukončeno v sobotu večer. Operátor Towercom vyřadil Senzi z terestricky dostupné Plustelky, kde vysílala celoplošně a byla bezplatně dostupná držitelům karet Plustelka. Podle výkonného ředitele Senzi TV Nora Mészároše ale vysílání televize standardně pokračuje u dalších operátorů.

Televizní stanice SENZI původně vznikla jako slovenská odpověď na úspěch stanice Šlágr TV Karla Peterky. Přinášela žánrově podobné pořady a hudební klipy. Karel Peterka měl na projektu participovat, jenže nakonec nebyl přizván.

Na základě spolupráce mezi Senzi a TV Barrandov vznikla i další „šlágrová“ televizní stanice Barrandov MUZIKA. Ani ta ale nesplnila očekávání majitelů a své vysílání ukončila na Silvestra 2016. Od 1. ledna 2017 vysílá pod názvem Barrandov Family a přináší vlastní tvorbu této televizní skupiny.

Jediným dlouhodobě úspěšným produktem pro starší generaci diváků tak i po letech zůstává televize Šlágr Karla Peterky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .