Televize Prima MAX neoficiálně ohlásila termín, odstartuje 20. listopadu

Pátý kanál televize Prima s názvem Prima MAX zahájí pravidelné vysílání večer v pátek 20. listopadu 2015 ve 20 hodin a 11 minut. Alespoň to tak vyplývá z prvotních programových plánů nové stanice.

prima-max-v1

Prvním pořadem bude film o podvodném investorovi Jordanu Belfortovi Vlk z Wall Street, který je natočen podle skutečné události. Pojednává o člověku, jenž „vydělával tisíce dolarů za minutu a byl dáván za vzor všem burzovním makléřům. Ve skutečnosti ovšem okrádal své klienty a jejich peníze utrácel za drogy, prostitutky, luxusní auta a další povyražení. Jeho život byl jeden nekončící mejdan. Než se celý sesypal,“ uvádí televize Prima MAX v anotaci ke svému prvnímu pořadu.

Dále odvysílá western z roku 1996 s Clintem Eastwoodem The Good, The Bad and The Ugly (Hodný, zlý a ošklivý) ve 23:05.

Z víkendového sobotního programu lze zmínit animovaný film Toy Story: Příběh hraček (9:40) a Hledá se Nemo (11:05) nebo kultovní komedii Žhavé výstřely z roku 1991 (v 15:55). V hlavním vysílacím čase uvidí diváci remake filmu Total Recall (20:15) z roku 2012, prostor dostanou i reprízy prvních dvou filmů z pátečního večera (17:20 a 22:15).

Z nedělního programu lze vypíchnout animované filmy Toy Story 2 a Kung Fu Panda, v prime time dostane prostor komedie Duch s Patrickem Swayzey a Demi Moore.

Prima MAX to v prvních dnech s reprízami nepřehání, opakování uvádí jen u dvou nebo tří titulů z předchozího dne.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,