Televize Nova se vrací na satelit ve vysokém rozlišení, zpřístupní i kanál Nova sport 2

Skupina Nova a společnost Skylink podepsali dohodu o podobě dlouhodobé spolupráce. Od 25. ledna dochází k navrácení stanic Nova, Nova Cinema a FANDA v HD kvalitě do základní nabídky operátora Skylink.

Ilustrační foto - fotobanka Thinkstock

Ilustrační foto – fotobanka Thinkstock

Mluvčí skupiny Nova Anna Suchá dále oznámila, že součástí dohody je i zařazení sportovního programu Nova sport 2 do rozšířených balíčků Skylinku pro Českou republiku i Slovensko. Nova Sport 2 se na satelitu objeví od 2. února. Doposud ji diváci měli k dispozici pouze u vybraných kabelových společností a v rámci placené videotéky VOYO.

Nabídku operátora Skylink ke stejnému datu obohatí i stanice NOVA International určená pro slovenský trh. Skylink tak bude mít v nabídce kompletní balíček všech stanic skupiny Nova.
Jsem velmi rád, že se nám podařilo nalézt dohodu, díky které se mohou zákazníci Skylinku opět dívat na stanice skupiny Nova v té nejvyšší kvalitě. Sportovní fanoušci se navíc mohou těšit na stanici NOVA Sport 2, která je nabitá zajímavými sportovními přenosy a zážitky,“ uvedl Christoph Mainusch, generální ředitel a jednatel skupiny Nova.

Nova láká diváky na své HD kanály, pomůže jim s výběrem vhodného operátora

Satelit Televize Nova rozeslala svým divákům a registrovaným členům videotéky VOYO upoutávku na své HD kanály. Divákům poskytuje asistenci při hledání a volbě vhodného operátora, který jim nabídne všechny HD stanice skupiny. Upoutávka byla rozeslána v době, kdy Nova nevysílala své HD kanály přes největší satelitní službu Skylink. To se změnilo 25. ledna 2016, kdy se obě strany domluvily na dlouhodobé spolupráci.

Jsem rád, že mimo samotné obnovení vysílání programů skupiny Nova v HD kvalitě máme pro naše zákazníky další dobrou zprávu, kterou je rozšíření nabídky Skylinku o prémiový sportovní kanál Nova Sport 2 a kanál Nova International, určený pro diváky mimo území ČR,” dodal Jaromír Glisník za operátora Skylink.

Českým zákazníkům Skylinku se HD stanice vrátí automaticky na původní místa v programu od 25. ledna 2016. Pro sledování skvělých sportovních přenosů na NOVA Sport 2 je třeba znovu naladit satelitní set-top box – nová sportovní stanice se pak stane součástí programové nabídky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .