Televize JOJ vrací do vysílání pořad Sedem. Vystoupí Milan Lasica i Milan Kňažko

Současná komerční jednička slovenského trhu JOJ vrací do vysílání kdysi velice oblíbený glosátorský pořad Sedem, kde se k aktuálním událostem vyjadřuje skupina stálých hostů. Po dlouhé době se tak v televizi objeví osobnosti Milan Lasica nebo Milan Kňažko.

Milan Kňažko a Milan Lasica v pořadu Sedem na TV JOJ. Foto: JOJ Group

Milan Kňažko a Milan Lasica v pořadu Sedem na TV JOJ. Foto: JOJ Group

Pořad se objeví pouze na JOJ. Český kanál JOJ Family vysílá alternativu

Dalšími hosty budou Oľga Feldeková a politický komentátor Marián Leško. V pořadu, který původně vysílala Markíza, kdysi vystupovali ještě další tři hosté – mimo jiné i Milan Markovič. Pro novou podobu ale TV Joj zvolila sestavu čtyř hostů.

První díl se objeví na obrazovce dnes (ve čtvrtek 23.3.) večer od 22:00. Je ale překvapivé, že JOJ nehodlá tento pořad vysílat na své české stanici JOJ Family, byť jde o vlastní tvorbu. Vedení televize zřejmě vyhodnotilo tento formát jako neatraktivní pro českého diváka. Místo něj zařadí titul Klaun.

Jak sledovat původní vysílání slovenských televizí v ČR?

Pokud jsou v ČR diváci, kteří mají zájem sledovat původní slovenské vysílání TV Joj, budou muset volit příjem slovenských televizí přes satelit. Na webu RadioTV.cz jsme publikovali podrobný návod jak přijímat původní slovenské televize díky slovenské satelitní kartě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .