Sportovní televize 213 se už tuto sobotu objeví volně i pro klienty Skylinku

Slovenská sportovní televize 213 bude využívat pozici 23,5 st. východně, kde působí i platforma Skylink. K jejímu sledování ale nepotřebujete placenou kartu od Skylinku, vysílá totiž bez kryptování. Kapacitu zajistí České Radiokomunikace.

Sportovní sázky budou na českém internetu možné pouze prostřednictvím sázkových webů licencovaných přímo v ČR. Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Sportovní sázky budou na českém internetu možné pouze prostřednictvím sázkových webů licencovaných přímo v ČR. Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Dárek pro diváky k šesti měsícům vysílání

Televize 213 vysílá už šest měsíců a při této příležitosti oznámila, že bude dostupná pro diváky i na 23,5 východně. Dobrou zprávou pro diváky je, že zůstane vysílat i na původní pozici 0,8 st. západně. Bude tedy dostupná pro klienty tří největších poskytovatelů satelitní televize v ČR – sledovat ji mohou klienti Skylinku, freeSATu i DIGI CZ.

Tento krok lze v rámci českého a slovenského trhu označit za revoluční, jelikož žádná tuzemská obsahově atraktivní televize nepůsobí volně na dvou pozicích zároveň. Jedinou výjimkou je zpravodajská televize ČT 24. Stanice 213 ale přináší sportovní přenosy, což může být pro diváky mnohem atraktivnější.

Televize 213 prakticky nevysílá reklamu. I přesto je volně dostupná

Důležitou zprávou pro diváka je fakt, že nová televize je dostupná všem – tedy i těm, kdo nemají k dispozici kartu Skylink. Výhodou volného vysílání FTA je navíc možnost sledovat tuto televizi zcela legálně i v jiných evropských zemích v dosahu pokrytí satelitu Astra 3B.

Volné vysílání televize 213 je i tak poměrně překvapivé. Tato stanice nevysílá takřka žádnou reklamu. Tím, že je dostupná volně, se připravuje o poplatky od satelitních společností. Z pohledu diváků tedy můžeme jen doufat, že volně dostupná zůstane dlouhodobě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .