Sport1 a Sport2 budou vysílat Formuli 1 v dalších třech letech

Motoristický seriál Formule 1 budou moci motorističtí fanoušci sledovat exkluzivně na televizních stanicích Sport1 a Sport2 až do roku 2020. Provozovatel stanic AMC prodloužil se společností Pragosport smlouvu o vysílacích právech o další tři roky.

Studio Formule 1 s monopostem a dekoracemi. Foto pro RadioTV.cz - Martin Petera

Studio Formule 1 s monopostem a dekoracemi. Foto pro RadioTV.cz – Martin Petera

Diváci uvidí ještě 4 úplné sezony

Prodloužení smlouvy posouvá naše partnerství s Formulí 1 na novou úroveň. Od roku 2015 nabízíme fanouškům exkluzivní přímé přenosy z tohoto motoristického seriálu doplněné o postřehy zkušeného komentátorského týmu. Díky velkému úsilí všech, kdo se na přímých přenosech podílejí, se podařilo dosáhnout toho, že si fanoušci v České republice a na Slovensku Formuli 1 spojují právě s našimi stanicemi Sport1 a Sport2. A my jsme na toto spojení právem pyšní,“ uvedl Levente B. Málnay, senior Vice-President skupiny AMC Networks International pro střední a severní Evropu.

Platnost prodlouženého kontraktu skončí v roce 2020, ale zahrnuje i celý poslední rok. Diváci tedy na stanicích Sport1 a Sport2 uvidí ještě čtyři úplné sezony včetně té aktuální, jež startuje o tomto víkendu.

Informace před novou sezonou Formule 1

Diváci se mohou i v nadcházející sezoně těšit na komplexn pokrytí jednotlivých závodů seriálu F1. Na stanici Sport1 budou moci již v pátek sledovat přímé přenosy tréninkových jízd. Sport1 uvede i sobotní kvalifikační klání. Vrchol pak přijde v neděli, kdy Sport2 odvysílá přímé přenosy ze samotných Velkých cen a také na hodinová předzávodní studia.

V sezoně 2017, která startuje již tento víkend, se pojede celkem 20 závodů. Seriál startuje v Austrálii, následně pokračuje v Číně, Bahrajnu a Rusku. Posléze se přesouvá do Evropy, kde se mohou diváci těšit na závod v Monaku, ale také na klasické okruhy v Rakousku, Velké Británii, Maďarsku, Belgii nebo Itálii. Závěr sezony přinesou supermoderní okruhy Singapuru, USA nebo v Abú Dhabí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .