Spolutvůrce vizuálu České televize opouští Kavčí hory

ct-mikrofon-167Po pěti letech odchází z České televize art direktor ČT24 a ČT4 Alan Záruba. K ukončení spolupráce dochází po vzájemné dohodě s vedením televize ke konci května. Záruba se významně  podílel na současně probíhající modernizaci loga a vizuálního stylu České televize.

Server RadioTV o tom informovala tisková mluvčí České televize Michaela Fričová. Dlouholetý profesionál v oblasti grafického designu se dohodl na ukončení spolupráce k 25. květnu. Podílel se mimo jiné  na současně probíhající modernizaci loga a vizuálního stylu České televize a stojí i za novou grafickou podobou Událostí.

Vážím si práce Alana Záruby pro Českou televizi, kterou vykonával před mým nástupem do ČT, a oceňuji velké úsilí a pracovní nasazení v rámci dvou stěžejních oblastí vizuální prezentace, které s nástupem nového managementu procházejí nebo prošly výraznými změnami, a těmi jsou Události a nový vizuální styl České televize včetně nového loga. Do dalšího profesionálního působení mu přeji mnoho úspěchů,“ uvedl k Zárubově odchodu ředitel marketingu a obchodu České televize Jan Svoboda.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .