Smíchov slaví první narozeniny, od ledna zařadí filmy

smichov-651

Novácký komediální kanál Smíchov slaví první narozeniny. Tento kanál byl spuštěn přesně den před Vánoci 2012 a za rok své existence dosáhl průměrný podíl na sledovanosti ve výši 1,69 procenta v cílové skupině diváků 15-54 let.

Nova po jednom roce bilancuje odvysílaný program a avizuje určité programové změny. „Za rok své existence přinesl dohromady 735 komediálních filmů a 7853 jednotlivých dílů populárních seriálů a sitcomů. Od 6. ledna 2014 ale připravujeme změnu programového schématu,“ uvedla tisková mluvčí televize Nova Anna Suchá. Nově bude Smíchov v hlavním vysílacím čase pouštět nejen sitcomy, od pondělí do čtvrtka, ale i filmy od pátku do neděle. Mimo to poutá Nova i na krátký pořad Desítka obsahující sestřih komediálních situací a výroků. Ten se bude ve vysílání objevovat přibližně pětkrát denně.

Mezi sitcomy, které bude Smíchov v příštím roce nejvíce preferovat v hlavním vysílacím čase, patří Přátelé, Zlatá sedmdesátá, Dva a půl chlapa, Mike a Molly a Joey. Kromě toho bude i nadále recyklovat známou původní tvorbu hlavního kanálu Novy. Ponechá i úspěšné podvečerní pásmo animovaných pořadů nazvané Smíškové, což byla reakce Novy na obdobný blok televize Barrandov Animáček.

Smíchov tedy vstupuje do svého druhého roku vysílání. Slovenský sesterský kanál FÓOOR tak dlouho nevydržel a nový ředitel skupiny Markíza se rozhodl tento kanál zavřít.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .