Skylink zařazuje dva dětské programy a chystá volné vysílání Novy sport

Největší provozovatel placené satelitní televize, služba Skylink, láká diváky na víkendové volné vysílání sportovních programů Nova sport. Od čtvrtka zařazuje i dva dětské programy – lokalizovaný Nick Jr. a ryze českou Tuty TV.

satelit-651

Televize pro děti a teenagery TUTY bude skutečně nekódovaná

Mediální zástupce Skylinku Marek Němec navíc potvrdil, že program TUTY bude k dispozici v rámci nekódovaného režimu (FTA) a budou jej moci sledovat i diváci bez aktivní dekódovací karty služby Skylink. TUTY TV startuje na Den dětí, 1. června o 5:30 hod. a vedle volného satelitního vysílání bude ve vybraných lokalitách k dispozici i na běžnou anténu.

Další novinkou tohoto týdne je akční nabídka pro fanoušky sportu. Skylink nabídne víkendové volné vysílání programů Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD pro všechny zákazníky s aktivní kartou. Podmínkou je mít uhrazen servisní poplatek. Vysílání začíná již tento víkend, tj. od pátku 2. 6. 2017 od 18:00 do pondělí 5. 6. 2017 do 8:00.

Abonenti nejnižšího programového balíčku budou moci v červnu sledovat i volné vysílání filmového kanálu AMC. Ten v nejbližších dnech uvede pokračování seriálu Živí mrtví: Počátek konceFear the Walking Dead v celosvětové premiéře. Všem předplatitelům Skylinku bude tento kanál k dispozici na programové pozici Skylink Ochutnávka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .