Skylink v srpnu: volné vysílání AMC a novinka v internetové televizi

Až do pondělí 2. září 2019 mohou všichni zákazníci Skylinku sledovat volné vysílání filmového programu AMC. V rámci internetové Skylink LIVE TV bude možné sledovat Playboy TV, toho se však volné vysílání netýká.

amc-studios-651

Příznivci programu AMC se mohou těšit hned na několik filmových i seriálových novinek. Již 15. srpna odstartuje dlouho očekávané pokračování úspěšného seriálu Teror, tentokrát pod názvem Teror: Zvěrstvo, které se odehrává za druhé světové války. Tentokrát se soustředí na sérii bizarních úmrtí stíhajících japonsko-americkou komunitu a na cestu mladého muže, jenž chce pochopit zdroj zlovůle a dosáhnout jeho pohnání k zodpovědnosti.

Pozornosti jistě neunikne ani pokračování páté série seriálu Fear the Walking Dead, kde mise skupiny je jasná: najít ty, co přežili, a pomoci proměnit to, co ze světa zbylo, v trochu lepší místo.

Program AMC můžete sledovat se službou Skylink Live TV také na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.

Internetová nabídka od Skylinku však má ještě jednu novinku. Erotický program Playboy TV lze sledovat v živém vysílání. Volné vysílání se ho sice netýká, ale je dostupný pro všechny zákazníky Skylinku s balíčkem Smart a vyšší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .