Skylink v červenci připravil volné vysílání Nova sport a Film+

S příchodem nového měsice přináší satelitní operátor Skylink volné vysílání programů Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD a Film+. Programy budou až do 31. července k dispozici všem klientům Skylinku, kteří mají aktivní kartu. Po skončení volného vysílání se tyto programy znovu přesunou do příplatkových balíčků.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Pro všechny sportovní fanoušky máme dárek v podobě ochutnávky programů Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD, které nabídnou přímé přenosy z nejstaršího a nejslavnějšího tenisového turnaje na světě, Wimbledonu. Ten bude dostupný pro všechny zákazníky nejen přes satelit, ale i přes internet ve službě Skylink Live TV, takže je jedno, jestli léto trávíte doma, na chatě, u vody nebo v zahraničí, se Skylink Live TV Vám neuteče jediný set,“ říká mediální zástupce Skylinku Marek Němec.

Pokud patříte spíše mezi filmové nadšence, je vám určeno vysílání programu Film+, který nabídne filmy všech žánrů. Dobrodruzi zmapují neznámé území Bolívie ve filmu Ztracené město Z, milovníky sportovních dramat potěší Fighter, do světa fantazie Vás vtáhne dobrodružná komedie Sněhurka a všechny zajisté pobaví romantická komedie s Audrey Tautou, Něžnost.

Všechny programy můžete v rámci volného vysílání sledovat se službou Skylink Live TV také na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .