Skylink aktivuje všem svým divákům v prosinci filmový kanál JOJ Cinema HD

Na začátku měsíce tradičně přichází k výměně stanic na programové pozici Skylink Ochutnávka. Diváci Skylinku se zaplaceným servisním poplatkem mohou v prosinci sledovat filmový kanál JOJ Cinema HD. Skylink tento program zpřístupní na všech aktivních kartách v ČR i na Slovensku.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

JOJ Cinema HD je standardně součástí placených balíčků Smart, Multi, Kombi, Multi HD nebo Komplet. V průběhu prosince bude dostupný všem abonentům Skylinku s aktivní kartou včetně těch s nejnižším programovým balíčkem DIGITAL.

Filmový kanál JOJ Cinema HD nahradí na pozici Skylink Ochutnávka dětský program Nick Jr Czech, který měli diváci nejnižších balíčků k dispozici v průběhu listopadu. Tento program mohou zájemci nadále sledovat s programovými balíčky Smart, Multi, Kombi, Multi HD nebo Komplet.

Filmový kanál JOJ Cinema HD je dostupný i ve verzi s časovým posunem +1 hodina. V rámci ochutnávky ale bude zpřístupněna pouze hlavní verze programu.

Máte prošlou kartu Skylink? Můžete ji bezplatně reaktivovat

Satelitní operátor Skylink umožňuje držitelům nepoužívaných dekódovacích karet možnost je opětovně bezplatně aktivovat. Karta, která v posledních 12 měsících neměla aktivovaný žádný placený balíček ani zaplacený Servisní poplatek, je automaticky vyřazená z evidence.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .