Skylink aktivuje všem svým divákům v prosinci filmový kanál JOJ Cinema HD

Na začátku měsíce tradičně přichází k výměně stanic na programové pozici Skylink Ochutnávka. Diváci Skylinku se zaplaceným servisním poplatkem mohou v prosinci sledovat filmový kanál JOJ Cinema HD. Skylink tento program zpřístupní na všech aktivních kartách v ČR i na Slovensku.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

JOJ Cinema HD je standardně součástí placených balíčků Smart, Multi, Kombi, Multi HD nebo Komplet. V průběhu prosince bude dostupný všem abonentům Skylinku s aktivní kartou včetně těch s nejnižším programovým balíčkem DIGITAL.

Filmový kanál JOJ Cinema HD nahradí na pozici Skylink Ochutnávka dětský program Nick Jr Czech, který měli diváci nejnižších balíčků k dispozici v průběhu listopadu. Tento program mohou zájemci nadále sledovat s programovými balíčky Smart, Multi, Kombi, Multi HD nebo Komplet.

Filmový kanál JOJ Cinema HD je dostupný i ve verzi s časovým posunem +1 hodina. V rámci ochutnávky ale bude zpřístupněna pouze hlavní verze programu.

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Máte prošlou kartu Skylink? Můžete ji bezplatně reaktivovat

Satelitní operátor Skylink umožňuje držitelům nepoužívaných dekódovacích karet možnost je opětovně bezplatně aktivovat. Karta, která v posledních 12 měsících neměla aktivovaný žádný placený balíček ani zaplacený Servisní poplatek, je automaticky vyřazená z evidence.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .