Seriál Ulice pokračuje po svátcích už v pondělí 1. ledna

Programové pilíře televize Nova budou po vánočních svátcích pokračovat už v prvních lednových dnech 2018. Seriál Ulice se vrátí na obrazovky hned v pondělí 1. ledna. Ordinace v růžové zahradě bude pokračovat v druhém týdnu.

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

I v novém roce se naši diváci mohou těšit na své oblíbené pořady, dlouhodobé seriály a pokračování úspěšných formátů. Vedle našich programových stálic, které nám i v uplynulém roce velmi dobře fungovaly, připravujeme na jaro další formáty, které představíme v průběhu jarní sezóny,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Seriál Ulice pokračuje už 1. ledna společně se soutěžní show Co na to Češi. Seriál Specialisté je na programu od pondělí 8. ledna a Ordinace v růžové zahradě od úterý 9. ledna 2018. Zpravodajské a publicistické pořady se připojí v prvním a druhém lednovém týdnu. Výjimkou jsou magazíny Koření a Rady ptáka Loskutáka, které se poprvé objeví až 17. února.

Nova na Vánoce uvede pohádku Tři bratři

Štědrý den v hlavním vysílacím čase na TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka v hlavních rolích s Tomášem Klusem, Vojtou Dykem a Zdeňkem Piškulou.

....

Za rok 2017 dosáhla v prime time skupina Nova k 18. prosinci podíl na publiku 39,64% v cílové skupině 15-54, tematické stanice souhrnně 11,60% share v prime time ve stejné cílové skupině. Zájem našich diváků nás velmi těší a nadále jim budeme nabízet jen to nejlepší,“ dodává programová ředitelka skupiny Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .