Nova na Vánoce uvede pohádku Tři bratři

Televize Nova na vánoční svátky tradičně odvysílá řadu českých i zahraničních pohádek, včetně animovaných příběhů a nestárnoucích komedií. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka v hlavních rolích s Tomášem Klusem, Vojtou Dykem a Zdeňkem Piškulou.

Tomáš Klus a Kateřina Kosová v pohádce Tři bratři. Zdroj: TV Nova

Tomáš Klus a Kateřina Kosová v pohádce Tři bratři. Zdroj: TV Nova

Během svátečního dne se diváci mohou těšit také na oblíbené pohádky Byl jednou jeden král nebo Z pekla štěstí, chybět nebude ani americká romantická komedie Pretty Woman.

„Vánoce jsou časem klidu, pohody a rodinných setkání, proto si televize Nova pro své diváky připravila program plný nestárnoucích snímků, které zejména v tomto období udělají radost dětem i dospělým,“ říká Alex Ruzek ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Patří sem pohádkové příběhy jako Honza málem králem, Mrazík, Dařbuján a Pandrhola, O statečném kováři, Čertova nevěsta a další. Z animovaných pohádek to jsou Ledové království, Shrek: Zvonec a konec, Kocour v botách, Kráska a zvíře nebo Aladdin. Ještě před Vánoci budou sobotní večery patřit populární sérii filmů Harry Potter.

Nova Cinema nabídne rodinné komedie Vánoční prázdniny, Lepší už to nebude, Vánoční lov a jiné. Dále se objeví díla Grinch nebo Legenda o sovích strážcích. V premiéře odvysílá akční film Black Mass: Špinavá hra.

Stanice Nova 2, Nova Action a Nova Gold se budou držet svého obvyklého programu, včetně sitkomů, seriálů a dalších pořadů. Na Nova Gold se diváci mohou těšit na známé Silvestrovské show pod taktovkou Karla Gotta.

Vánoční program přinese 25. prosince i Nova Sport 2. Fanoušci zámořské basketbalové NBA si budou moci vychutnat mimořádný den, kde uvidí hned tři navazující zápasy.

Na poslední den v roce, 31. prosince večer, TV Nova zařadí Silvestrovské Televizní noviny a speciál Tvoje tvář má známý hlas – to nejlepší! Speciál nabídne ta nejlepší vystoupení ze třetí a čtvrté řady této zábavné show a moderátor Ondřej Sokol provede jejím zákulisím.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .