Seriál Kancelář Blaník má nový mimořádný díl věnovaný aktuální politické situaci

Závěrečná epizoda páté série Kanceláře Blaník byla sice uvedena před více než měsícem, ale současné dění na politické scéně přimělo legendárního Tondu Blaníka k natočení speciální epizody.

Hlavní protagonisté seriálu Kancelář Blaník. Foto: Nikolas Tušl pro Stream.cz. Fotografii poskytlo tiskové oddělení Seznam.cz

Hlavní protagonisté seriálu Kancelář Blaník. Foto: Nikolas Tušl pro Stream.cz. Fotografii poskytlo tiskové oddělení Seznam.cz

Tvůrci populární politické satiry se rozhodli vyslyšet četné hlasy diváků a bleskurychle natočili mimořádný díl reflektující dynamickou situaci, která nyní vládne ve veřejném životě.

Kancelář Blaník jsme začali natáčet jako politickou satiru a už tehdy realita mnohdy předčila naši tvůrčí představivost. Ani ve snu nás ale nenapadlo, že se během tří let dopracujeme k takovému žánrovému posunu, jakým je dokument. Přiznávám, že tak bizarní scénář, který se aktuálně odehrává v naší politice, bychom nevymysleli a ani nemáme v úmyslu ho trumfovat,“ říká producent Milan Kuchynka.

Bonusový díl je jen naše reakce na časté dotazy fanoušků, co na vše říká Tonda Blaník. A název dílu Toníčku, nevzlykej, je podle mě dostatečně výmluvný,“ dodává spolutvůrce seriálu Kancelář Blaník.

Speciální epizoda Kanceláře Blaník je už nyní dostupná v rámci webového rozhraní televize Stream.cz i v rámci HbbTV aplikace. Pro přehrání nového dílu klikněte na tento odkaz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .