Seriál Dáma a král přilákal další diváky, Tvoje tvář uzavřela čtvrtou řadu

Pátý díl detektivního seriálu Dáma a Král zaznamenal v neděli na Nově podíl na publiku 30,24% u diváků ve skupině 15-54 let. Díky tomu se stal nejsledovanějším pořadem v hlavním vysílacím čase.

Miroslav Donutil a Tereza Hofová v seriálu Dáma a král. Foto: archiv TV Nova

Miroslav Donutil a Tereza Hofová v seriálu Dáma a král. Foto: archiv TV Nova

Nova uvádí, že v širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1,512 milionu diváků. Pokud bychom brali v úvahu pouze diváky starší 15 let, byl by výsledek mírně nižší.

O víkendu zároveň vyvrcholila posledním dílem čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Podíl na publiku u obrazovek ve skupině 15-54 let překročil 37 procent. Finálová epizoda se stala nejsledovanější ve 21:36 při vystoupení Anety Krejčíkové (Liza Minnelli).

Celou čtvrtou řadu show Tvoje tvář má známý hlas v průměru sledovalo 1,205 diváků starších 4 let a průměrný podíl na sledovanosti v komerčně důležité cílové skupině 15-54 let byl 37,55%.

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujala česká romantická komedie Něžné vlny, na kterou se v pátek večer dívalo 28,92% diváků 15-54 u TV obrazovek.

Zdrojem dat je elektronické měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere. Data zahrnují živou i odloženou sledovanost ke dni: 20.11.2017. Redakci RadioTV.cz je poskytla Martina Vrňáková z tiskového oddělení skupiny Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .