RTL přinese Evropskou ligu UEFA volně na satelitní NITRO TV

Na německém trhu došlo před sezónou 2018/2019 k výrazným změnám v oblasti placených sportovních práv. Trhem zahýbal především vstup značky DAZN do Německa a Rakouska. Tato značka získala většinu atraktivních nadnárodních soutěží včetně zápasů Ligy mistrů a Evropské ligy UEFA.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Dobrou zprávou pro české diváky, především pro klienty satelitní televize Skylink, je, že UEFA Europa League zůstává na německé volné televizi. Doposud se vysílala na Sport1 DE, nyní se ale přesouvá na programy RTL a NITRO TV (RTL NITRO).

Obě zmíněné televize vlastní skupina RTL a lze je přijímat volně a legálně přes satelit i na území České republiky, ale pouze ve standardním rozlišení. Je potřeba mít parabolu nasměrovanou na nejžádanější pozici 19,2 st. východně.

První volný přenos letošní základní části UEFA EL obstarají dva týmy ve vlastnictví koncernu Red Bull. K vidění tak bude zajímavé derby mezi RB Lipsko a RB Salzburg.

Další podrobnosti uvádíme na webu TVKOMPAS.cz v článku Dobrá zpráva pro klienty Skylinku: Evropská liga UEFA volně na RTL a NITRO TV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .