Satelitní služba FLIX TV končí na českém a slovenském trhu

Satelitní operátor FLIX TV ukončí své působení na českém a slovenském trhu s televizním vysíláním. Za dobu své působnosti získal několik tisíc zákazníků, kterým vyjednal přechod na jinou satelitní službu.

Prezentační plakát služby FLIX TV

Prezentační plakát služby FLIX TV

Ještě před ukončením své činnosti všechny své zákazníky osloví s neveřejnou akční nabídkou na jinou satelitní službu, kterou jim exkluzivně, jako náhradu, FLIX TV vyjednal. Zákazníci FLIX TV se tak mohou těšit na více programů za stejnou nebo nižší cenu, velké množství HD programů a nové prémiové programy. Satelitní služby, které FLIX TV poskytuje, rozšíří i nabídka internetové televize.

Zákazníci nemusí činit žádné aktivní kroky pro zachování služeb. Operátor FLIX TV je osloví s připravenou nabídkou. Stávající služba FLIX TV poběží do poloviny listopadu 2018, přechod na novou službu bude pro zákazníky FLIX TV zcela zdarma.

Značka FLIX TV nekonkretizovala, kdo bude provozovatelem nové služby. Podle formulace v tiskové zprávě by mělo jít o operátora, který provozuje jak satelitní, tak internetovou televizi.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .