Provozovatel FilmBoxu získal právo vysílat filmy Paramount Pictures

Sesterská společnost skupiny SPI, provozovatele programů Filmbox, uzavřela novou smlouvu s Paramount Pictures. Diváci se mohou těšit na ještě širší výběr toho nejlepšího ze světové kinematografie. Filmy budou dostupné i v rámci OTT služby FilmBox Live.

Tom Cruise ve filmu Mission Impossible - Národ grázlů. Fotografii poskytla agentura zastupující značku FilmBox na českém a slovenském trhu

Tom Cruise ve filmu Mission Impossible – Národ grázlů. Fotografii poskytla agentura zastupující značku FilmBox na českém a slovenském trhu

Desítky oceňovaných filmů z knihovny Paramount Pictures

Skupina SPI se značkou FilmBox dál expanduje na trzích střední a východní Evropy prostřednictvím nové smlouvy se společností Paramount Worldwide Television Licensing & Distribution. Také českým divákům kanálů FilmBox tato spolupráce přináší další špičkové filmy hollywoodské produkce, ať populární trháky či cenami ověnčené snímky předních režisérů.

Od září se nabídka FilmBoxu rozšíří o desítky kritikou oceňovaných snímků i hollywoodských blockbusterů. Patří mezi ně třeba akční filmy jako 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází režiséra Michaela Baye nebo Světová válka Z s Bradem Pittem v hlavní roli, který se také objeví po boku Marion Cotillard v dramatu Spojenci.

I Tom Cruise se předvede jako akční hrdina v Mission: Impossible – Národ grázlů od oscarového režiséra Christophera McQuarrieho či obou filmech série Jack Reacher. Fanoušci sci-fi se mohou těšit na Ghost in the Shell (Duch ve stroji) se Scarlett Johannson v roli kyborga nebo Star Trek: Do neznáma.

Mezi novými tituly na obrazovkách FilmBox nechybí ani řada povedených komedií jako například Zoolander No. 2 s Benem Stillerem v hlavní úloze i režisérském křesle. Tyto filmy a mnoho dalších titulů bude možno také streamovat či zhlédnout jako video na vyžádání prostřednictvím služby FilmBox Live.

Rebecca Ferguson ve filmu Mission Impossible - Národ grázlů. Fotografii poskytla agentura zastupující značku FilmBox na českém a slovenském trhu

Rebecca Ferguson ve filmu Mission Impossible – Národ grázlů. Fotografii poskytla agentura zastupující značku FilmBox na českém a slovenském trhu

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. JiriSedivy

    Ale musím uznat, že se Filmbox výrazně zlepšil. Ještě před rokem to byla špatná stanice kde byly jenom nevýrazné béčkové filmy. Test se o mnoho zlepšila. A poslední týdny se i zlepšila stanice Kino Barrandov.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .