Cartoon Network dává zelenou dalším původním seriálům

Dětský televizní kanál Cartoon Network hlásí seriálové novinky a rozšiřuje řady svých komediálních seriálů o další originální tvorbu z dílny Stephena Nearyho s názvem The Fungies! Série poodhalí život prehistorického městečka Fungietown a Setha, jednoho z mnoha mladých houbičkových obyvatel města. Zelenou pro své navazující řady dostaly také seriály Victor a Valentino a Craig od potoka.

Úvodní grafika k novému seriálu The Fungies! Obrázek poskytla agentura zastupující značku Cartoon Network na českém a slovenském trhu

Úvodní grafika k novému seriálu The Fungies! Obrázek poskytla agentura zastupující značku Cartoon Network na českém a slovenském trhu

Seriál The Fungies! byl vytvořen v rámci mezinárodního programu umělců Cartoon Network Studios a představuje postavu milého houbičkového kluka Setha, který žije v prehistorickém městečku Fungietown a miluje vědu a objevování všeho druhu. Během svých objevných toulek se častokrát stává strůjcem komických situací, které ale dokáže bravurně vyřešit a získat si sympatie svého okolí. Premiéra seriálu se očekává v příštím roce.

Komediální seriálovou novinkou The Fungies! doplňuje Cartoon Network svou pestrou programovou nabídku o další autentické příběhy určené pro děti z celého světa. Podruhé se představí mystická seriálová novinka plná záhad a tajemství s názvem Victor a Valentino. Tento seriál získal nominaci v kategorii Nejlepší program pro děti za kreativitu a talent v rámci cen Imagen.

Své třetí řady se také dočká seriál Craig od potoka, který sleduje Craiga a jeho dva přátele na jejich neobvyklých příměstských dobrodružstvích. Craigova snaha zmapovat okolí potoka ho ve třetí řadě seriálu dovede ještě dále do neprozkoumaného území. Craig a jeho dva nejlepší přátelé, Kelsey a JP, potkávají další děti, odkrývají společně dávnou minulost této oblasti a setkávají se s nebezpečím, které přichází z druhého břehu.

V říjnu 2018 jsme vám na RadioTV.cz přinesli exkluzivní rozhovor s tvůrci seriálu Craig od Potoka, který vám nyní dáváme znovu do pozornosti. Seriál o dobrodružných výpravách do příměstské divočiny vynesl tvůrcům nominaci na cenu Annie Award a ocenění Common Sense Seal za televizní tvorbu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .