Prima ukončila první sérii Vinařů, nyní je vydává knižně i na DVD a s tvůrci jedná o pokračování

Televize Prima odvysílala v neděli poslední díl seriálu Vinaři, který byl jejím nejúspěšnějším projektem dramatické tvorby v historii, pokud nebereme v úvahu Rodinná pouta. I proto nepřekvapí, že Prima usiluje o natočení druhé řady.

Osazenstvo seriálu Vinaři, foto TV Prima

Osazenstvo seriálu Vinaři, foto TV Prima

Stěžejní projekt letošního podzimu může ještě zamíchat karty v dalších sezonách

Největší úspěch u diváků dosáhl první díl série, který v premiéře zhlédly bezmála dva miliony lidí starších patnácti let. Dobré výsledky ale dosahovaly i další díly série, která byla výraznou konkurencí zajímavému seriálu TV Nova Kriminálka Anděl. Většina dílů seriálu Vinaři dosáhla nejvyšší sledovanosti v nedělním hlavním vysílacím čase.

„Vinaři byli v podzimní sezoně jedním z našich stěžejních projektů a s trochou nadsázky mohu říci, že se jednalo o trefu do černého. Diváci si cestu k seriálu našli a po celou dobu mu udrželi svou přízeň, za což bych jim jménem celé televize a všech, kteří se na seriálu podíleli, rád poděkoval,“ uvedl v tiskové zprávě Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Knižní zpracování a kolekce DVD

Následně potvrdil, že probíhají jednání s tvůrci o druhé sérii, tedy o pokračování seriálu. Mezitím hodlá Prima využít potenciál seriálu i v rámci přímého prodeje. Od tohoto týdne je v prodeji knižní zpracování seriálu, k dispozici je i kolekce šesti DVD.

Od středy bude navíc k dispozici limitovaná edice DVD Vinařů s novinkovým albem Rockfield skupiny Chinaski, která pro seriál napsala a nazpívala titulní píseň Víno.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,