Prima obměňuje pořady. Skončí Ano, šéfe i Očima Josefa Klímy

Televize Prima v průběhu dvou dnů oznámila konec dvou pořadů vlastní tvorby. Po deseti letech skončí kultovní docureality Ano, šéfe. Zdeněk Pohlreich by měl dostat nový formát. Loučí se i Josef Klíma, který přijal novou profesní výzvu mimo FTV Prima.

Zdeněk Pohlreich v restauraci Pod Lesem v Jilovišti. Ilustrační foto: archiv FTV Prima

Zdeněk Pohlreich v restauraci Pod Lesem v Jilovišti. Ilustrační foto: archiv FTV Prima

Oba pořady končí oficiálně na žádost svých hlavních protagonistů. Zdeněk Pohlreich má po deseti letech zřejmě pocit, že se jemu blízký formát vyčerpal. Proto požádal o definitivní konec tohoto pořadu.

Ano, šéfe! bylo od začátku postavené na osobnosti Zdeňka Pohlreicha. Proto s jeho odchodem tento pořad na Primě končí. Najít za Zdeňka náhradu je v podstatě nemožné, a tak jsme se o to ani nesnažili. Zdeňkovi patří náš obrovský dík,“ říká generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Šéf Primy zdůraznil, že Pohlreich na Primě nekončí, dostane ale nový formát. Podrobnější informace prozatím Prima nesdělila.

U Josefa Klímy jde rovněž o konec na vlastní žádost.

Tvůrčí tým v čele se mnou se po více než čtyřleté plodné spolupráci rozhodl své působení na Primě ukončit a jít vstříc nové profesní výzvě v jiném médiu. Děkuji vedení televize Prima za spolupráci a příležitost,“ řekl Josef Klíma.

Děkuji Josefu Klímovi za několikaletou spolupráci a jeho působní na Primě, učiněné rozhodnutí respektujeme a přeji tvůrčímu týmu i Josefu Klímovi hodně štěstí v dalším osobním a profesním životě,“ řekl Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

Josef Klíma, foto: archiv FTV Prima

Josef Klíma, foto: archiv FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .