Prima hodinka se neujala, vrací se Odpolední zprávy

Televize Prima stahuje z vysílání odpolední studiový pořad Prima hodinka. I přes viditelnou kampaň ve vysílání se nový pořad neujal a nesplnil očekávání managementu. Do programu se vrátí odpolední zpravodajská relace.

reprofoto - TV Prima

reprofoto – TV Prima

Prima hodinka měla být studiovým magazínem o moderním životním stylu

S informací dnes jako první přišel web Digizone.cz. Tuto informaci posléze potvrdila i tisková mluvčí společnosti FTV Prima Marie Fianová. Změna se projeví od pondělí 27. dubna. Ve vysílání se opětovně objeví Odpolední zprávy každý den od 17:30. Pořad Prima hodinka tak vydržel ve vysílání pouhé tři týdny.

Prima přitom tento studiový magazín pojímala jako pořad o moderním životním stylu. Premiéru měl 7. dubna a šlo v podstatě o návrat k studiové produkci ve stylu někdejší Prima jízdy. Magazín se vysílal pětkrát týdně, jeho sledovanost však byla jen v desítkách tisíc diváků.

Magazín byl náhradou za Odpolední zprávy, nyní jim uvolní místo

Na výrobě Prima hodinky podíleli tři dvojice moderátorů a dva realizační týmy. Vedení Primy dle programového ředitele Romana Mrázka uvažovalo o odpoledním magazínu delší dobu. „Chtěli jsme rozšířit podvečerní zábavný blok, kde v současnosti máme velmi úspěšné Prostřeno!. Součástí Prima hodinky bude i zpravodajská relace, která nahradí samostatné Odpolední zprávy,“ řekl v březnu Mrázek.

Výhodou studiového magazínu jsou poměrně nižší produkční náklady ve srovnání s akviziční tvorbou nebo samostatným zpravodajským pořadem. V existující konkurenci si však tento typ pořadu vyžaduje víc času, aby mohl získat své stabilní publikum.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: