Prima vrací na obrazovku živý denní studiový magazín Prima hodinka

Pamětníci si jistě vzpomenou na studiový pořad Prima jízda, který před lety vyplňoval „hluchá místa“ v programu televize Prima v časech odpojeného vysílání regionálních televizí. Nyní Prima uvádí podobný studiový magazín Prima hodinka.

Jan Kraus v ukázce  vizuálu TV Prima z podzimu 2014

Jan Kraus v ukázce vizuálu TV Prima z podzimu 2014

Odpolední zprávy splynou s novým magazínem

Nyní se podobný projekt na obrazovky vrací na jednu hodinu denně jako součást odpoledního zábavného bloku. Prima svůj nový pořad komunikuje jako magazín o moderním životním stylu. Premiéra je naplánovaná na 7. dubna, magazín se objeví přímo na hlavním kanálu televize Prima. Živé hodinové vysílání bude kombinovat hosty ve studiu, reportáže z domova i ze světa a aktuální zpravodajství. Magazín se bude vysílat od pondělí do pátku v 16.45 a provázet jím bude dvojice moderátorů.

O odpoledním magazínu uvažujeme již delší dobu, protože jsme chtěli rozšířit podvečerní zábavný blok, kde v současnosti máme velmi úspěšné Prostřeno!. Součástí Prima hodinky bude i zpravodajská relace, která nahradí samostatné Odpolední zprávy,“ říká o novém pořadu Roman Mrázek, programový ředitel televize Prima.

Na výrobě Prima hodinky se budou podílet dva realizační týmy a ve studiu se budou střídat tři dvojice moderátorů. Pořad bude po odvysílání v televizi ke zhlédnutí také na video portálu Prima PLAY.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: