Prima COOL umožňuje divákům hlasovat za štědrovečerní filmy

Anketa probíhá pouze na oficiálním Facebook profilu televize Prima COOL. Skupina Prima o akci informuje prostřednictvím tiskové zprávy. Zmínku na hlavní stránce jejího webu cool.iprima.cz byste nicméně hledali marně. Text týkající se akce můžete najít v článkové sekci webu.

Podzimní programová nabídka Prima COOL. Ilustrační foto: Martin Petera pro RadioTV.cz

Podzimní programová nabídka Prima COOL. Ilustrační foto: Martin Petera pro RadioTV.cz

Kanál Prima COOL letos divákům nadělí zábavu podle jejich gusta. Od 5. prosince mohou na Facebooku Prima COOL hlasovat o to, jaké filmy na Štědrý večer uvidí. Na výběr bude z pěti žánrových dvojic filmů,“ informuje v tiskové zprávě Nikol Klevcovová za FTV Prima.

Dvě kategorie jsou věnovány animákům – konkrétně dvojici Madagaskar I a Madagaskar III, případně Shrek I a Shrek III. Pokud upřednostníte akční thrillery, můžete si vybrat dvojici Ve jménu krále I a Ve jménu krále II, případně druhou dvojici Labyrint útěk a Labyrint zkouška. Žánr komedie obsahuje pouze jednu dvojici filmů Sousedská hlídka a Vybíjená.

Hlasování probíhá na facebookových stránkách Prima COOL, kde diváci preferují své oblíbené filmy pomocí „lajků“. Vítězná dvojice snímků bude odvysílána 24. prosince od 20.15 jako COOL Štědrej večír. Součástí toho budou také vánoční přání hlasujících diváků pro jejich blízké.

Vůbec poprvé dáváme divákům možnost takto ovlivnit svým hlasováním nejdůležitější slot vysílání. Diváci navíc mohou spolu s hlasováním zanechat i nějaký vzkaz nebo přání, které bude promítnuto na liště během vysílání vítězných filmů,“ řekl programový ředitel FTV Prima Roman Mrázek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .