DIGI TV znovu zkusí El Clásico s alternativním komentářem. Angažovala Koháka s Pazderkovou

V sobotu 23. prosince se uskuteční vrchol roku španělské fotbalové La Ligy v podání tradičního El Clásica. Satelitní a internetová televize DIGI TV tradičně v tomto období láká diváky různými aktivitami včetně slevových akcí. Nyní zkouší angažovat i dvojici bavičů. Vedle tradičního komentáře budou moci diváci poslouchat i výkon alternativní komentátorské dvojice Jakub KohákIva Pazderková.

Screenshot z videoupoutávky na El Clásico v podání Jakuba Koháka a Ivy Pazderkové

Screenshot z videoupoutávky na El Clásico v podání Jakuba Koháka a Ivy Pazderkové

Leoše Mareše vystřídala Iva Pazderková

Utkání Realu Madrid s Barcelonou nabídne svým divákům v sobotu 23. prosince od 13:00 na kanálu DIGI Sport 3 HD. K zápasu tradičně připravila bohatý doprovodný program. Diváci se znovu mohou těšit na tzv. El Clásico jinak, tedy alternativní komentář utkání na druhé zvukové stopě, tentokrát v podání Jakuba Koháka a Ivy Pazderkové.

DIGI TV už alternativní komentář zápasu El Clásico zkusila letos v dubnu. Tehdy Jakub Kohák komentoval zápas společně s Leošem Marešem.

El Clásico je mezi fotbalovými fanoušky velkým pojmem. Je to bez nadsázky největší událost španělského fotbalu vůbec. Jsme proto rádi, že můžeme toto tradiční střetnutí Realu Madrid s Barcelonou opět zprostředkovat českým fanouškům. Diváci se mohou těšit na předzápasové studio s fotbalovým expertem Michalem Hrdličkou, originální alternativní komentář, ale také na bezprostřední pozápasové ohlasy přímo ze stadionu,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

V týdnu před El Clásicem Michal Hrdlička s dvojicí herců a bavičů odvysílá svou tradiční talk show Česká ulička.

Diváci, které zajímá výhradně zápas, budou moci sledovat standardní profesionální komentář a postřehy odborníků v rámci hlavní zvukové stopy.

O komentář se postarají Tomáš Bahník a Marek Skáčik. Přímo na stadionu Santiago Bernabéu v Madridu pak bude redaktor Tomáš Hallon, který ihned po zápase zprostředkuje rozhovory s hráči,“ dodává šéfredaktor DIGI Sportu Viktor Blažek.

Možnost volby zvukové stopy mají majitelé dodávaných satelitních přijímačů od DIGI TV i majitele vlastních přijímačů využívajících tzv. CA modul. Druhou stopu lze poslouchat i při sledování zápasu v PC přes webový prohlížeč. DIGI TV však upozorňuje majitele mobilních telefonů a tabletů, že aplikace pro mobilní zařízení neumožňuje poslech druhé audio stopy. Tito diváci budou moci sledovat zápas pouze se standardním komentářem.

Videoupoutávka: El Clásico s Jakubem Kohákem a Ivou Pazderkovou

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .