Prima Comedy Central zařadila do programu ikonický seriál HIMYM aneb Jak jsem poznal vaši matku

Seriál Jak jsem poznal vaši matku se stihl za dobu, kdy je na televizních obrazovkách, zapsat do srdcí milionů diváků po celém světě. Prima Comedy Central nově každý den nabízí tři díly za sebou.

Josh Radnor, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Alyson Hannigan of HOW I MET YOUR MOTHER Photo: Monty Brinton/CBS © 2005 CBS Broadcasting Inc. All Rights Reserved. Fotografii poskytla společnost Viacom International Media Networks

Josh Radnor, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Alyson Hannigan of HOW I MET YOUR MOTHER
Photo: Monty Brinton/CBS
© 2005 CBS Broadcasting Inc. All Rights Reserved. Fotografii poskytla společnost Viacom International Media Networks

Návrat populárního a příznivě hodnoceného seriálu

Jak už se dá z názvu vytušit, premisa seriálu se točí okolo vyprávění jistého Teda Mosbyho, který svými historkami v roce 2030 nudí své dvě ratolesti, a předkládá jim tak zevrubně podaný příběh o seznámení s jejich matkou.

Show pomocí flashbacků představuje dny, kdy otec od rodiny ještě trávil všechen čas se svými kamarády, kteří podobně jako on hledali klíč na štěstí v životě. Na rozdíl od nich je však Ted romantik až na dřeň a nehodlá se smířit s ničím jiným než s opravdovou láskou.

Postupně nás seznamuje s celou jeho tehdejší partou. Té vévodí jeho nejlepší kamarád Marshall, se kterým se znají už od studií na vysoké škole a pojí je spolu silné přátelské pouto. K Marshallovi neodmyslitelně patří jeho přítelkyně Lily, ambiciózní umělkyně, která na malbu kvůli financím dočasně rezignovala a živí se jako učitelka v mateřské školce.

Funkci neřízeného torpéda pak naplňuje Barney Stinson, lev salónů a milovník kvalitních pánských obleků, který pro dobití ženských srdcí – klidně několika za jeden večer – neváhá udělat cokoliv.

Scéna ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Fotografii poskytla společnost Viacom International Media Networks

Scéna ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Fotografii poskytla společnost Viacom International Media Networks

Seriál volně založený na zkušenostech jeho autorů

Sitcom Jak jsem poznal vaši matku je volně založený na životních zkušenostech jeho autorů Craiga Thomase a Cartera Bayse. Fanoušky zaujal především svým excentrickým humorem a unikátní stavbou příběhu plnou zvratů, hádanek a zdánlivých nedorozumění.

Vychází z běžných situací, kterými si jednou projde každý – nenaplněná láska, vyhazov v práci, hádky s kamarády nebo drtivý rozchod.

K příležitosti vysílání seriálu připravila Prima Comedy Central diváckou soutěž, jež startuje už 15. ledna, ve které mají fanoušci seriálu šanci vyhrát například cestu do New Yorku i s ubytováním pro dva nebo zážitek v laserové herně pro partu kamarádů.

Stačí bedlivě sledovat vysílání Prima Comedy Central a odpovídat na otázky ohledně seriálu na webových stránkách soutez.primacomedycentral.cz.

Novodobá klasika sitcomového žánru se nyní díky Prima Comedy Central vrací na české obrazovky, a to rovnou v podobě tří dílů za sebou každý všední den od 18:30.

Fotografii poskytla společnost Viacom International Media Networks

Fotografii poskytla společnost Viacom International Media Networks

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .