Prima Comedy Central nadělí maraton South Park a dalších seriálů

Nedávno oslavila televizní stanice Prima Comedy Central rok na českých obrazovkách, o letošních Vánocích chce dle svých slov opět dokázat, že se „nebojí kontroverzních a šílených seriálů“. Jedním z dárků je maraton seriálu South Park.

Série 20, Epizoda 9: Prezident Garrison. Zdroj: VIacom

Série 20, Epizoda 9: Prezident Garrison. Zdroj: VIacom

Maraton nekorektního a drsného humoru se rozbalí na Vánoce

Drsně humorný, lehce nekorektní a často až bizarní,“ těmito slovy shrnuje Prima Comedy Central dnes již kultovní seriál Městečko South Park, který se letos dočkal již 20. sezóny. Čeští diváci letos nemuseli dlouho čekat, všechny premiérové díly byly v rámci jednoho týdne nadabovány a poté ihned odvysílány.

Prima Comedy Central chtěla odvysílat všechny díly co nejdříve zejména kvůli aktuálním tématům, které pokrývala: „Tvůrci Matt Stone a Trey Parker si ve 20. sérii vzali na paškál americké prezidentské volby, anonymitu na internetu a genderovou korektnost. Na e-nástěnce Základní školy v South Parku se objevily nechutné vzkazy od internetového trolla jménem LovecCour42,“ uvedla společnost Viacom, provozovatel stanice Prima Comedy Central.

Nebyla to ovšem jediná témata pro tuto sérii, pan Garrison byl zvolen prezidentem, i když vlastně nechtěl a změnil image ve stylu blonďaté patky. A na závěr se kluci v čele s Buttersem přestali stydět za to, že jsou kluci v protestní akci s názvem Péra Ven! „Cartman si v nejnovější sérii dokonce našel holku a zaláskoval se až tak moc, že se z něj stal vizionář,“ doplňuje televize.

Poslední epizoda této série „Konec příběhů na pokračování, jak je známe“ se již dočkala své premiéry. Nadále mohou diváci Prima Comedy Central sledovat reprízy všech předchozích epizod. Jako dárek svým příznivcům věnuje například reprízy zmíněné dvacáté série ve formě maratonu. „Netradiční a nekorektní vánoční dárek“ si zájemci rozbalí na Štědrý den ve 22:00, konkrétně ve formě 5 dílů za sebou. V neděli, opět ve stejný čas, se reprízy dočkají další díly.

Série 20, Epizoda 08: Heidi, Cartman, Zdroj: VIacom

Série 20, Epizoda 08: Heidi, Cartman, Zdroj: VIacom

Vánoční a silvestrovské maratony uvedou to nejlepší

Prima Comedy Central ovšem připravuje na poslední dny letošního roku řadu dalších speciálních překvapení. Jedním z nich je maraton seriálu Průměrňákovi, který se dlouhodobě řadí k nejsledovanějším seriálům stanice. Na druhý vánoční svátek 26. prosince odvysílá televize v kuse kompletní šestou sérii, ta má přitom 24 dílů. Maraton odstartuje úderem 9. hodiny dopolední.

Fanoušci stand-up comedy se mohou pobavit u maratonu původního pořadu Comedy Club, moderátor Tomáš Jeřábek přivítá oblíbené interprety. První díl začne přesně ve 20:00 a následuje všech 21 dílů první série za sebou. Pokud nestihnete maraton, nemusíte zoufat. Prima Comedy Central odvysílá maraton také na Nový rok, opět úderem 20. hodiny.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .