Prima Comedy Central na konci listopadu otevře Vysokou školu života

Nový komediální pořad uvede Prima Comedy Central již za necelé dva týdny, v prostorách pražského klubu Phenomen natáčí v těchto dnech první sérii „Vysoké školy života“. Přímo na plac se vydala také redakce RadioTV.cz.

Vysoká škola života - zleva Tomáš Plhoň, Sabina Remundová, Petr Vydra, Luděk Staněk. Foto: autor

Vysoká škola života – zleva Tomáš Plhoň, Sabina Remundová, Petr Vydra, Luděk Staněk. Foto: autor

Po velkém úspěchu naší stand-up show Comedy Club chceme divákům přinést ještě více vtipů a zábavy. Na základě pozitivních reakcí od diváků nyní intenzivně připravujeme nový zábavný pořad z lokální produkce, o kterém se již brzy dozvíte více,“ nedávno uvedl Zoltán Kabai, programový ředitel společnosti Viacom International Media Networks CEE & Izrael. Prima Comedy Central v dohledné době uvede nový pořad „Vysoká škola života“, první díl se k divákům dostane již v pondělí 28. listopadu po 22. hodině, čímž si stanice může dovolit být lehce nekorektní.

Lucie Macháčková, foto: Prima Comedy Central / Viacom International Media Networks

Prima Comedy Central natáčí druhou řadu Comedy Club

Česká stand-up comedy show s názvem „Comedy Club“ se dočkala natáčení druhé série, herec Tomáš Jeřábek přivítal známé interprety i nové talenty. Na základě úspěchu původní tvorby Prima Comedy Central plánuje další novinku.

....

Nekorektní humor a soutěž, jaká tu nebyla, slibuje Prima Comedy Central

Víte, co je anakonda, kolik vteřin má rok nebo co je coitus interruptus? Od našich absolventů se to sice nedozvíte, ale společně s Tomášem Plhoňem, Sabinou Remundovou, Petrem Vydrou a dalšími populárními komiky se pokusíme dostat na dno samotné studnice vědění a dobrého vkusu v novém zábavném televizním pořadu – Vysoká škola života,“ uvádí Prima Comedy Central v oficiální anotaci na novinku.

Společnost Viacom, provozovatel Prima Comedy Central, si objednala výrobu první série, která bude mít 12 epizod, každá o délce 23 minut. Vznik dalších dílů pořadu Vysoká škola života bude záviset na divácké oblibě. Nedávno stanice natáčela druhou řadu Comedy Club, stand-up výstupy českých komiků totiž diváky zaujaly. Novinka obsadí jejich časový slot.

Pohled do zákulisí Vysoké školy života. Foto: Autor

Pohled do zákulisí Vysoké školy života. Foto: Autor

Protřelí čeští komici řeší zapeklité otázky

Vysoká škola života je panelová komediální show, v níž trojice známých osobností mezi sebou soupeří o originální cenu. První dvě kola mají stejný princip, hosté ve studiu odhadují, jak si povedou náhodně oslovení kolemjdoucí na ulici v odpovídání na otázky. V závěrečném, třetím kole se role obrátí.

Pořadem provází Tomáš Plhoň, pravidelnými panelisty budou herečka Sabina Remundová a komik Petr Vydra. Trojici doplní postupně šest hostů, kteří se objeví vždy ve dvou dílech, mezi nimi bude například Miloš Knor, Luděk Staněk, Lukáš Pavlásek či Ester Kočičková. Na úvodu jedné z epizod Tomáš Plhoň říká: „Přivítejte herečku, jež ztvárnila titulní roli se svou matkou ve filmu Výlet, čímž se stal nejdražším domácím videem v historii. Přivítejte Sabinu Remundovou.“

Jakmile je úvod natočen, komik Luděk Staněk prohlásí směrem k moderátorovi Tomáši Plhoňovi: „Člověče, ten vtip slyším popáté, ale je stejně dobrej jako na začátku.“ Prima Comedy Central ovšem slibuje zábavu nejen na natáčení, ale také přímo na televizních obrazovkách.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .