Prima Comedy Central natáčí druhou řadu Comedy Club

Česká stand-up comedy show s názvem „Comedy Club“ se dočkala natáčení druhé série, herec Tomáš Jeřábek přivítal známé interprety i nové talenty. Na základě úspěchu původní tvorby Prima Comedy Central plánuje další novinku.

Duel v pořadu Comedy Club. Foto: Viacom International Media Networks

Duel v pořadu Comedy Club. Foto: Viacom International Media Networks

První série dosahovala nadprůměrných hodnot

Pravidelně každé pondělí po 22. hodině vysílá Prima Comedy Central dva díly první série Comedy Club, na začátku příštího roku se na základě pozitivních diváckých ohlasů dostane do programu premiérová druhá řada. Podíl na sledovanosti se v případě první řady pohyboval nad průměrem stanice, ten osciluje okolo 1 % v cílové skupině 15–54, premiéry vysílala stanice od konce dubna.

První sérii reprízovala Prima Comedy Central již několikrát, uspořádala dokonce maraton, během něhož odvysílala všech 20 dílů vkuse. Comedy Club se navíc dostal na obrazovky samotné televize Prima.

Světoznámý český humor je něco, na co můžete při tvorbě nového pořadu vždycky vsadit. Proto jsme se rozhodli vytvořit a natočit zbrusu novou televizní show, kterou chceme přizpůsobit vkusu českých diváků. Je pro nás důležité podpořit domácí produkci a zároveň zařadit inteligentní humor do vysílání. Chceme také seznámit širší publikum s formátem stand-up show,“ právě takto představil Zoltán Kabai, programový ředitel společnosti Viacom International Media Networks CEE & Izrael, formát Comedy Club.

Známé tváře Comedy Club také v druhé řadě show

Od 23. října se v prostorách pražského divadla Le Royal natáčí zmíněná druhá série a vstupenky na jednotlivá představení si diváci mohou stále zakoupit. Realizace pořadu se prakticky nemění, každou neděli se natočí celkem 4 epizody, vždy po dvou dílech (v 18.00 a 20.30).

Jak už bylo zmíněno, průvodcem a glosátorem je herec Tomáš Jeřábek. O hudební doprovod se postará Antonín Procházka. Během jednotlivých dílů vystupuje vždy pět komiků. Diváci se mohou těšit na známé tváře – Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Lucie Macháčková, či Zbyněk Vičar. Ke slovu se dostanou také nováčci.

První dva díly se zaměří na vděčné téma partnerských vztahů – ať již existující, nebo snahy navázat je. Řada účinkujících rovněž reaguje na politické dění u nás i ve světě. Zbyněk Vičar přivítá diváky tradičním zvoláním „Já su z Brna“, právě tímto zahajuje pravidelně svá vystoupení. Dozvíme se, že „každý z nás zná Nikol“, tedy nafintěnou holku z Prahy, kterou míjí reálný svět. „A pokud ji neznáte, tak jste jednou z nich.“ A pokud nevíte, jaké vládnou módní hity, pak věřte, že „modrá bunda“ je věčná.

Viacom chce pokračovat s dalšími původními pořady

Kanál Prima Comedy Central je lokalizovanou verzí celosvětové značky určený pro český trh. Program na našem trhu patří do portfolia televizní skupiny Prima. Obsah dodává společnost Viacom International Media Networks. Prima této značce propůjčila svůj název a díky vzájemné spolupráci mohou čeští diváci tento program sledovat bezplatně i s využitím běžné antény.

Po velkém úspěchu naší stand-up show Comedy Club chceme divákům přinést ještě více vtipů a zábavy. Na základě pozitivních reakcí od diváků nyní intenzivně připravujeme nový zábavný pořad z lokální produkce, o kterém se již brzy dozvíte více,“ dodává Zoltán Kabai.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .