Překvapení měsíce: JOJ Plus odvysílá na podzim X Factor

xfactor

VÍTE TO PRVNÍ – Už pár hodin po premiéře ve Spojených státech budou moci diváci slovenské JOJ Plus zhlédnout historicky první řadu americké verze hudební soutěže X Factor. Soutěž uvádí Steve Jones a v porotě usedne mimo jiné kat Simon Cowell a Nicol Sherzinger. Generální ředitel TV JOJ František Borovský už dříve avizoval, že na páteční večer má připraveno „jedno velké překvapení“.

Premiéra X Factor USA od září na JOJ Plus

Sesterská stanice slovenské komerční dvojky, JOJ Plus, uvede premiéru americké verze populární soutěže X Factor, který v minulosti vysílala v české verzi i TV Nova. „Největší americká show tohoto podzimu. Jen pár hodin po premiéře v USA zažijte i vy hledání nové pěvecké hvězdy. Simon Cowell, L.A.Reid a Paula Abdul rozhodují, kdo dostane šanci zabojovat a garantovaný kontrakt v hodnotě 5 milionů dolarů,“ uvádí TV JOJ v programových plánech. Moderátorkou ale nebude Nicol Scherzinger, jak uvádí anonce, zpěvačka skupiny Pussycat Dolls, nýbrž Steve Jones. Podle dřívějších informací měla TV JOJ společně s českou TV Prima odvysílat vlastní adaptaci X Factoru, nakonec se obě televize rozhodli pro federální „Česko Slovensko má talent 2″, X Factor se možná dostane v česko-slovenské verzi na obrazovky v roce 2012.

Show dostane na americké stanici FOX prostor vždy ve středu v čase 20-21:30 a ve čtvrtek ve 20:00-21:00. Hned v pátek odvysílá show právě slovenská JOJ Plus, sledovat jej mohou diváci hned v pátek ve 20:15-00:15, místo bude mít i na hlavním programu TV JOJ vždy v sobotu 15:00-17:00, resp. i v repríze na JOJ Plus 16:15-18:15. První díl začíná v pátek 23. září 2011. V minulosti mohli diváci STV Jednotky sledovat americkou verzi SuperStar (Pop Idol), ředitel Richard Rybníček ji uvedl po nevídaném úspěchu první slovenské řady, nadabovali ji tehdy právě porotci slovenské SuperStar, Simonu Cowellovi propůjčil svůj hlas Paľo Habera.

PODZIM NA JOJ: Joj v září s novými seriály, JOJ Plus s Vyvolenými a soutěží Česko Slovensko má talent

Americká verze bude mít čtyři „mentory“, původně budou hledat největší talenty jako v SuperStar, posléze ale každý z nich dostane přidělenou jednu skupinu. Účinkující budou rozděleni do čtyř kategorií: „Dívky 12-15 let“, „Kluci 12-25″, „Jednotlivci 25+“ a „Skupiny“. Česká verze X Factor nabídla moderátora Leoše Mareše a porotce Gábinu Osvaldovou (zpěváci nad 25 let), Petr Janda (skupiny) a Ondřej Soukup (do 25 let).

jojplus_zariProgramové schéma JOJ Plus na září. Pro zvětšení klikněte myší.

JOJ přichází na podzim s překvapivými změnami

TV JOJ opět přeskupila programové schéma oproti původně plánovanému obchodnímu ceníku. Původní romantický seriál „Nevinní“ se zatím neobjeví, překvapivě ovšem nasazuje na úterní 21:15 premiéru show „Mami, ožeň mě!„, kterou chystá pravděpodobně na příští jaro i TV Prima. Několik změn se děje i mimo prime-time, Soudní síň přesouvá TV JOJ místo „PROMI NOVIN“ na 17:30 a v 18:30 odvysílá seriál „Kutyil a.s.“, název odkazuje na původní sitcom TV JOJ, generální ředitele TV JOJ odmítnul prozradit bližší podrobnosti. Velká očekávání vzbuzuje sitcom „Hoď svišťom“, v němž se objeví nejznámější slovenští herci, mimo jiné i Tomáš Maštalír alias Dr.Ludský.

JOJ Plus operativně přesunuje VyVolené na 18:00, repríza první série slovenské verze reality-show se měla původně vysílat v 19:30. Velký prostor dostanou na podzim i československé filmy, pohádky i komedie. Obě stanice začnou vysílat od podzimu i v HD kvalitě.

joj_zariProgramové schéma TV JOJ na září. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .