Přechodová síť 13 televize nové generace DVB-T2 vysílá v Pardubicích

Společnost Digital Broadcasting pokračuje v expanzi své Přechodové sítě 13 v novém standardu DVB-T2. Nově spustila vysílač v lokalitě Pardubice Slatiňany. Programy tohoto multiplexu si tak může naladit dalších 200 tisíc diváků.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

K prvním 8 lokalitám v Praze, Ostravě a Brně, Uherském Hradišti a Hradci Králové, resp. 4,5 milionům televizním diváků, kteří si mohli dosud naladit digitální zemské vysílání v Přechodové síti 13 DVB-T2/ HEVC, přibylo od dnešního dne, po zahájení vysílání z lokality Pardubice Slatiňany dalších 200 tisíc potenciálních diváků. Naše síť momentálně pokrývá více jak 4,7 miliónů, resp. 43,4 % obyvatel ČR,“ říká Martin Roztočil, ředitel vnějších vztahů.

Tito diváci mohou nyní přijímat televizní programy Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Nova 2, a JOJ family HD v novém standardu DVB-T2. Přechodová síť 13 je jedinou možností jak většinu z těchto stanic sledovat bezplatně na běžnou anténu.

Multiplex obsahuje i dvě stanice podnikatele Radima Pařízka, televize RELAX a Rebel. K dispozici je i dokumentární kanál KINOSVĚT.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .