Programy Novy a stanici JOJ Family HD můžete v DVB-T2 naladit už v 10 městech

AKTUALIZOVÁNO – Přechodový multiplex 13, který provozuje společnost Digital Broadcasting, rozšířil v minulém týdnu své pokrytí do Ústí nad Labem a okolí a v tomto týdnu i do Mariánských Lázní a okolí. Nyní vysílá celkově v 10 lokalitách. Jde o jediný způsob jak sledovat neplacené stanice Novy nebo filmový kanál JOJ Cinema HD ve standardu DVB-T2.

dalkove-ovladani-651

Společnost Digital Broadcasting pokračuje v rychlé expanzi svého Přechodového multiplexu 13, který je k dispozici v novém standardu pro terestrické vysílání DVB-T2. Díky tomu můžete na běžnou anténu naladit všechny neplacené stanice Novy, které nejsou jinde v DVB-T2 dostupné.

Tato síť expandovala ve čtvrtek 22. března do Ústí nad Labem, lokalita Krušnohorská (28. kanál) a dne 28. března do Mariánských Lázní, kde je šířena z vysílače Dyleň. Nyní provozuje celkem 13 vysílačů v deseti městech.

V Praze vysílá z lokalit Novodvorská, Ládví a Olšanská na kanálu 24, v Brně na z lokalit Jihlavská (43. kanál) a Barvičova (31. kanál), v Ostravě z lokality Lanová (31. kanál), v Hradci Králové, v Pardubicích a v Ústí nad Orlicí (24. kanál), v Uherském Hradišti (43. kanál), v Teplicích (28. kanál) a nově ve zmíněném Ústí nad Labem a okolí (28. kanál) a v Mariánských Lázních (28. kanál).

Kromě zmíněných neplacených stanic Novy můžete v této síti sledovat i televize Rebel, Relax a Kino Svět. Ve vysokém rozlišení je k dispozici filmový kanál JOJ Cinema HD, který by měl spolu s kanály Novy být největším motivací pro diváky, aby si tento multiplex naladili.

Pro sledování těchto programů musíte mít k dispozici televizní přijímač nebo set top box s podporou nového standardu DVB-T2.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .