Přechodová síť 13 pokračuje v expanzi. Nově je dostupná v Teplicích a Ústí nad Orlicí

Společnost Digital Broadcasting podnikatele Radima Pařízka uvedla do provozu dva další vysílače pro svůj Přechodový multiplex 13 vysílající v novém standardu DVB-T2. Nově signál této sítě naladí diváci i z vysílačů Teplice – vodárna a Ústí nad Orlicí – Andrlův Chlum.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Aktuálně je DVB-T2 síť společnosti Digital Broadcasting dostupná pro 50,2 % obyvatel ČR. Díky těmto vysílačům se dosah rozšířil o 700 tisíc diváků na přibližně 5,4 milionu lidí.

V Teplicích naladíte tuto síť na kanálu 28, v Ústí nad Orlicí jde o kanál 24.

V průběhu března by se měl DVB-T2 signál Přechodové sítě 13 rozšířit do dalších čtyř lokalit. Dobudování přechodové sítě je v plánu v průběhu léta.

Prima KRIMI už vysílá zkušebně v multiplexu 3

Nový kanál Prima KRIMI spustil vysílání testovací obrazovky v multiplexu 3. Řádné vysílání bude zahájeno v pondělí 2. dubna. V pořadí osmý program televizní skupiny Prima se zaměří na detektivní a kriminální tvorbu. …

....

Přechodová síť 13 nabízí jedinou možnost jak sledovat všechny neplacené programy televizní skupiny Nova v rámci nového standardu terestrické televize DVB-T2. Vysílají zde programy Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action a Nova Gold. Dále mají diváci k dispozici programy televizní skupiny Radima Pařízka – RELAX a REBEL.

Exkluzivně dostupným programem je filmový kanál JOJ Family HD, který lze v této síti sledovat volně ve Full HD rozlišení. K dispozici je i program Kino Svět.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .