Poslední sezona Hry o trůny může přijít později než se čekalo

Pokud jste fanoušky fenomenálního seriálu Game of Thrones / Hra o trůny, zřejmě si kladete otázku, kdy bude celý seriál pokračovat. Finální osmá série se zřejmě objeví o několik měsíců, možná i o rok později než se předpokládalo.

Prezentační obrazovka portálu HBO Go s titulem Game of Thrones, screenshot RadioTV

Prezentační obrazovka portálu HBO Go s titulem Game of Thrones, screenshot RadioTV

V plánu je posledních 6 dílů s větší porcí minut

Poslední díl sedmé série mohli diváci vidět z neděle na pondělí. Na dlouhou dobu to byla zřejmě i poslední epizoda, která se dostala do vysílání. Americká televize HBO nechce nic uspěchat a dává tvůrcům volnou ruku i dostatek časového prostoru k tomu, aby celé dílo velkolepě uzavřeli.

Předchozí série velkopelého díla Hra o trůny se obvykle dostávaly do vysílání už na jaře. Letos jsme museli na sedmou sérii čekat až do léta. Vždy ale bylo jasné alespoň to, kdy se začalo točit a od toho se odvíjel i termín případné premiéry.

Pokud jde o osmou sérii, ta se ještě ani nezačala točit. Tato řada přitom bude produkčně nejnáročnější, jelikož jednotlivé díly budou mít delší minutáž a mnohem větší porce speciálních efektů. Očekává se, že každý ze šesti posledních dílů celého seriálu bude delší než průměrný celovečerní film.

Sedmá série vzbudila různé reakce

Fanoušci seriálu Game of Thrones tak dostanou v poslední sérii mnohem větší porci minut. Závěr příběhu si budou moci vychutnat plnými doušky. Kvůli větší minutáži a náročně postprodukci je tedy možné, že čekání na nové díly se prodlouží.

Sedmá série Hry o trůny vzbudila rozporuplné reakce. Mnoho fanoušků i recenzentů kritizovalo pomalost děje a umělé natahování některých nepodstatných scén. I proto v rámci finální osmé série musí televize HBO a tvůrci seriálu vzít v úvahu i nejnovější ohlasy a připravit nové díly podle přání široké komunity příznivců seriálu.

Plakát k sedmé sérii Hty o trůny - Game of thrones Season 7 poster

Plakát k sedmé sérii Hty o trůny – Game of thrones Season 7 poster

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .