Jan Rosák oslavil 70. narozeniny, podívejte se na fotografie

Herec a moderátor Jan Rosák oslavil v minulých dnech významné životní jubileum. Se svojí manželkou Jiřinou rovněž letos slaví 40 let společného manželství. Jedná se o trojnásobného držitele ceny TýTý v kategorii Osobnost televizní zábavy. Má na kontě řadu televizních a rozhlasových pořadů. Aktuálně ho můžete vídat v seriálu Modrý kód a soutěži Pevnost Boyard.

Jan Rosák oslavil 70. narozeniny. Foto: FTV Prima

Jan Rosák oslavil 70. narozeniny. Foto: FTV Prima

Pevnost Boyard vás úplně omámí, říká oslavenec

Jan Rosák je jasným živoucím důkazem toho, že věk je relativní. Je stále plný elánu a jeho pracovní nasazení by mu mohli závidět kolegové o mnoho let mladší. Už tento týden se na Jana Rosáka, jako otce Furu, můžete těšit v nových dílech napínavé soutěže Pevnost Boyard, která také pomáhá různým neziskovým organizacím.

Otce Furu doplní moderátor Libor Bouček a řada známých osobností – např. Martin Dejdar, Martin Zounar, Pavel Trávníček, Zuzana Hejnová, Dagmar Patrasová, Roman Šebrle, Jakub Voráček, Jiří Mádl, Anife Vyskočilová, Sebastian a další.

Pevnost Boyard – ta budova sama o sobě vás úplně omámí. Když se řekne genius loci, tak na tuhle budovu se to hodí naprosto beze zbytku. Už když se k ní blížíte lodí, protože jinak se tam dostat nelze, tak nevím, jak ostatním, ale mně vstávaly chlupy vzrušením po těle. Já jsem byl úplně v tranzu. A když jsem tam vkročil, řekl jsem si: Aha, teď jsem tady,“ směje se Jan Rosák.

Sedmdesátiny oslavil oblíbený moderátor a dnes již také herec v kruhu těch nejbližších – rodiny a přátel. Nechyběla manželka Jiřina, dcery Zuzana a Marie s rodinami. Dorazil i novinář Josef Klíma nebo moderátor Karel Šíp. Nemohl tak chybět ani Libor Bouček, který mu za Primu předal dort s logem soutěže Pevnosti Boyard, který doplnil dárkový set kuchařek. Pro oslavence to bylo jedno velké překvapení.

Trochu jsme se spolčili s Honzovou ženou Jiřinou, která nám s tímto překvapení pomohla,“ popisuje situaci Libor Bouček.

Opravdu jsem tohle nečekal a jedná se o překvapení milé. Byl jsem normálně dojatý,“ přiznal oslavenec.

Letošní, druhou řadu Pevnosti Boyard můžete sledovat už od 2. září každou sobotu ve 20.15 na Primě.

Ján Rosák – oslava 70. narozenin – fotogalerie

Gratulanti Jana Rosáka. Foto: FTV Prima

Gratulanti Jana Rosáka. Foto: FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .