Pořad TV Barrandov Vtip za stovku se dostane na slovenské obrazovky, budou i Chalupáři

slunecnice_leto

LETNÍ PROGRAM SLOVENSKÝCH TELEVIZÍ – Televize JOJ má v letním programovém schématu pořad TV Barrandov Vtip za stovku, jednotlivé díly najdou své místo v nedělním hlavní vysílacím času. Markíza obsadila prime-time speciálem pořadu Bez servítky, hlavními aktéry mají být účastníci reality-show Farma, podobný krok učinila i česká Prima family (Prostřeno VIP Speciál). Veřejnoprávní obrazovky vyplní především olympiáda. Podívejte se s námi podrobně na letní vysílací schéma slovenských televizí.

Markíza: Bez servítky, Expozitura a „4 svadby“

TV Markíza měnila stejně jako sesterská TV Nova programové plány na poslední chvíli. Turecká telenovela „od tvůrců seriálu Tisíc a jedna noc“ ve slotu v 18.00 neuspěla, a tak její místo musely převzít reprízy pořadu „4 svadby“, stejnojmenný program uvedla od 18:30 i TV Nova (ale pouze jednu řadu, od 2. července nasadila seriál Hospoda). Hlavní vysílací čas TV Markíza začíná od konce května ve 20:15. Celý první týden patřil speciálu „Bez servítky – FARMA“, formát podobný pořadu Prostřeno hostí účastníky úspěšné reality-show Farma.

Po skončení následuje v pondělí Výměna manželek, jedná se o reprízy nejnovější řady, kterou letos uvedla TV Nova. Úterní a čtvrteční čas 21:25 obsadí další seriál TV Nova Expozitura, středa a pátek jsou vyhrazeny filmům. V sobotu 7. července odstartoval licencovaný formát Pláž 33, vysílat se bude stejně jako Farma v denním nasazení, vše se bude odehrávat v podniku se stejnojmenným názvem, vybudován bude na nábřeží v Bratislavě. Účastníci budou pod dohledem kamer čelit namáhavé práci. Výhrou jim bude 33 tisíc eur. Koncept a námět je podle serveru Medialne.sk z dílny společnosti MediaPro Entertaiment Slovakia.

Každou sobotu okolo 22. hodiny je vyhrazen zábavnému cestopisu Vo štvorici po Slovensku, herci z pořadu Partička se vydávají po krásách a tajemstvích Slovenska. Komentář čte Dano Dangl. Formát částečně může evokovat loňský cyklus České televize s názvem „Výletníci“.

Sesterská stanice TV Doma v létě prakticky svůj program nemění.

TV JOJ: Extrémní případy, Farmář hledá ženu a Chalupáři

Slovenská komerční TV JOJ připravila pro své diváky několik českých pořadů. Dopoledne si můžete zopakovat první řadu show Kapor na torte (TV Prima uvedla pod názvem Čápi s mákem). V 17:30 vystřídá formát Riskni milion „nejrychlejší kvíz na Slovensku“ novinka Riskuj, nemá jít ale o tradiční vědomostní soutěž. Speciální vydání úspěšné docu-soap Soudní síň s názvem „Extrémne prípady“ se usídlí ve 20:20. Pondělní večer představí reality-show „Český farmár hľadá ženu“ a to hned ve dvou částech za sebou. Premiéru druhé řady Hawaii 5.0 najdou diváci v úterním, středečním a čtvrtečním programu, po skončení čekejte reprízu seriálu Kosti (TV Prima: Sběratelé kostí). V pátek by se měli objevit v programu Chalupáři od 20:20 (opět dva díly za sebou), zbytek týdne obsadí filmy.

JOJ Plus: Vtip za stovku, Simpsonovi, Family Guy i Futurama

Všední dny se na druhém programu TV Joj ponesou ve znamení animovaných seriálů a reality-show. Ve 14:10 začíná na JOJ Plus Takešiho hrad, následuje dvojitá porce Simpsonů, v 15:35 začínají Griffinovci (Family Guy) a v 16:05 přijde další seriál od Matta Groening Futurama. Svou premiéru si v 16:30 odbude program MTV „Cribs“. Dom snov (Prima COOL: Vítejte doma!) pokračuje v 17:10, pokračují Akta X (18:05) a Faktor strachu (19:00). Hlavní program obstará repríza seriálu Panelák, půjde o sérii z roku 2010. Noční program vyplní americké seriály CSI, premiérové části Dextera IV (23:50), Tajuplný ostrov, Walking Dead a další.

V sobotu po 10. hodině čekejte dva díly seriálu Život na zámku. Nedělní večer se ponese ve znamení české tvorby. Ve 20:00 obsadí slot pořad TV Barrandov – Vtip za stovku. Po skončení se diváci mají těšit na dvojici českých filmů.

STV: Olympiáda

Slovenská televize zrecykluje na prvním programu neúspěšný původní seriál Obchod so šťastím (9:25). Odpoledne je na STV Jednotke připraven rodinný seriál Doktor z hor (15:10), Helicops (17:25) a jiné. Pondělní prime-time vsází na komedie, talk-show Tandemy a jiné. V úterý čekejte Cirkus Humberto, zábavnou show „Kto hovorí pravdu?“. Středa patří dramatickému seriálu Musíš mi věřit a Nesmrteľní. Čtvrtek opět vrací Cirkus Humberto, po něm pokračuje reality-show ze školního prostředí Trieda 9.A. Pátek patří reprízám pořadu Legendy popu.

STV Dvojka se během léta bude soustředit především na letní Olympijské hry v Londýně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .