Prima přeskupuje pořady, Partičku vrací na svůj hlavní kanál

particka-foto

Televize Prima reaguje na programové změny, které si vyžádalo pozastavení pořadu QI s Leošem Marešem. Na svůj hlavní kanál vrací situační show Partička, kterou původně přesunula na Primu COOL. Chystá i nasazení nového sitcomu Drahá tchýně a ve vysílání se znovu objeví Zdeněk Pohlreich. Nepůjde však o show Ano, šéfe, ale o titul nazvaný Už dost, šéfe. Programové změny vstoupí v platnost až za dva týdny, v pondělí 28. října.

Titul Partička není třeba zvlášť představovat. Své publikum i příznivce si získal nejen na hlavním kanálu TV Prima, ale i na „dvojce“ Prima COOL. Vysílat se bude každé úterý od 22:10 hod. Sitcom Drahá tchýně je příběhem manželského páru, kterému vstoupí do života panovačná tchýně. Vysílací čas bude před Partičkou – v úterý ve 21:35.

Středa bude patřit právě Zdeňku Pohlreichovi a jeho pořadu Už dost, šéfe, který volně navazuje na populární show Ano, šéfe. Zde se bude známý šéfkuchař vracet do restaurací, které dříve hodnotil. Televize Prima prozatím počítá se šesti díly.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: