Podzim na Primě: Krejzovi, Tátové na tahu nebo Ano, šéfová

Televize Prima v podzimní sezóně uvede seriálové novinky Krejzovi a Tátové na tahu, pořady Ano, šéfová nebo Poklady z půdy. Vlajkovou lodí podzimu bude soutěž 1 proti všem a Česko Slovensko má Talent.

Leoš Mareš a Libor Bouček se vrací na obrazovky TV Prima v nové soutěži 1 PROTI VŠEM. Fotografii poskytla FTV Prima

Leoš Mareš a Libor Bouček se vrací na obrazovky TV Prima v nové soutěži 1 PROTI VŠEM. Fotografii poskytla FTV Prima

Nová soutěž 1 PROTI VŠEM poprvé ve střední Evropě

Hlavní vlajkovou lodí podzimní sezóny je interaktivní show 1 PROTI VŠEM, kterou uvedeme jako první televize ve střední Evropě. Její jedinečnost spočívá ve speciální aplikaci, díky které se mohou zapojit i diváci doma u obrazovek. Divácky atraktivní bude bezpochyby také ústřední moderátorská dvojice v podání Leoše Mareše a Libora Boučka,“ říká generální ředitel FTV Prima, Marek Singer.

V živém vysílání se pokaždé hraje až o 1,5 milionu korun a platí jediné – velká zábava, při které může vyhrát opravdu každý! Tipují se totiž odpovědi na neuvěřitelné experimenty a úkoly, na které se nedá najít správná odpověď na internetu ani vyčíst v encyklopediích. Čeští diváci show poprvé uvidí na hlavním kanále Prima, už v sobotu 1. září ve 20.15.

Seriálovou stálici Modrý kód doplní nové seriály Krejzovi a Tátové na tahu

Úterní a čtvrteční večery se mohou diváci těšit na nový rodinný seriál Krejzovi s Václavem Postráneckým v hlavní roli. Seriál se odehrává kousek za Prahou, kde stojí velká rodinná vila s veterinární klinikou, kutilskou dílnou a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Krejzovi jsou podle Primy trochu jiná, poněkud bláznivá, ale určitě šťastná rodina.

Nedělní večery budou patřit novému komediálnímu seriálu Tátové na tahu, který přiblíží, co se stane, když si domácnost a výchovu dětí vezmou na starost muži. A i když ústřední hrdinové dělají totéž, co ženy, není to totéž. V hlavních rolích se představí herci Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Dále hrají Aňa Geislerová, Jana Stryková, Jakub Prachař nebo Eva Josefíková.

Nové díly Ano, šéfe doplní pořad Ano, šéfová. Jan Rosák odkryje Poklady z půdy

Kromě šesti premiérových dílů Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem se na Primě objeví novinka Ano, šéfová! s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem. Každý z nich vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností.

Novým diváckým formátem je Poklad z půdy. V každém díle budou odborníci oceňovat pět starožitností od běžných lidí, které od nich mohou následně experti-starožitníci koupit v miniaukci. Moderátorem pořadu je Jan Rosák.

Pokračovat budou také premiérové díly Show Jana Krause a pořad Prima Partička. Z vlastní tvorby pokračují i pořady Prostřeno a Vychytávky Ládi Hrušky nebo hobby magazín Receptář Prima nápadů.

Pokračuje i show Česko Slovensko má Talent

Ve světle dvou nových seriálů, atraktivní soutěže a dalších pořadů vlastní tvorby poněkud zapadla informace o pokračování formátu Česko Slovensko má Talent, kterou vysílá televize Prima ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Porotu letos nově posílila zpěvačka Marta Jandová. Představí se i nová moderátorská dvojice David Gránský a Lujza Garajová Schrameková.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .