Platforma Topfun TV jedná o zařazení sportovních kanálů Digi sport s fotbalovou Premier league do on-line nabídky

Služba O2TV nemusí být jediná, která na českém trhu nabízí fotbalové přenosy Premier league na kanálech Digi sport. O zařazení těchto programů jedná i služba Topfun TV, jejíž nabídka je dostupná předplatitelům na internetu.

premier-league-logo-651

Jednání probíhají, výsledek bude do měsíce

Topfun TV by tak mohla být další platformou, která by si udržela přenosy anglické fotbalové Premier league ve své nabídce poté, co se přesunuly ze Slovak Sportu na Digi sport. Jednání s majiteli Digi sportu potvrdil Jan Lakomý ze společnosti Topfun Media. „Jednáme s Digi sportem o nasazení na Topfun, do měsíce bychom mohli mít výsledek, uvidíme, zda se dohodneme,“ uvedl Lakomý pro RadioTV.cz.

V nabídce platformy setrvává i Slovak Sport. Jan Lakomý nevyloučil, že TopfunTV v nejbližší době zařadí i třetí kanál Slovak sportu. Tím by došlo ke zkompletování nabídky, jelikož tato služba na českém i slovenském trhu přináší první i druhý kanál Slovak Sport.

Tři platformy, tři poskytovatelé

Pokud by se povedlo uzavřít dohodu s Digi sportem, získala by služba TopfunTV výraznou konkurenční výhodu. Jako jediná by totiž na internetu nabízela legální streaming atraktivních sportovních kanálů s fotbalovými přenosy. Díky aplikacím pro chytré televize by se navíc tato nabídka dostala i přímo do přijímačů většiny zájemců o anglický fotbal.

Momentálně se programy Digi sport vysílají ve dvou technologicky oddělených platformách. Na satelitu je nabízí mateřská společnost Digi TV, v rámci kabelové televize (IPTV) je má exkluzivně k dispozici služba O2TV a na internetu by je mohla šířit právě TopfunTV.

Autor článku:

Komentáře (6)

  1. Aleš Václavík

   Premier league je nejlepší fotbalová liga světa… stačí?

  2. petrsim

   To je sice hezky ale stejnak nechapu. Tolik sportovnich kanalu a vsechny zajima jen nejaka premier league.

  1. Aleš Václavík

   Zkusils někdy připojit streamhunter k televizi? Panečku, to musí být podívaná, to bude lepší než v HD :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .