Digi TV odmítá, že by Premier league nabídla i jiným operátorům než O2TV

Sportovní kanály Digi Sport 1 a Digi Sport 2, které vysílají mimo jiné přenosy z anglické fotbalové Premier League, se neobjeví v Česku u žádných jiných operátorů. Provozovatel platformy tak nepotvrdil možná jednání s jinými operátory.

digisport-651

Topfun by umožnil příjem zápasů přes internet i na chytrých televizorech

Představitelé platformy Digi TV reagovali na včerejší zprávu webu RadioTV.cz. Produktový manažer on-line videotéky a poskytovatele placených televizních služeb Topfun TV Jan Lakomý pro náš web potvrdil jednání s Digi sportem o možném zařazení kanálů Digi sport 1 a Digi sport 2 do nabídky stanic. Podrobnější informace jsme přinesli v článku Platforma Topfun TV jedná o zařazení sportovních kanálů Digi sport s fotbalovou Premier league do on-line nabídky.

Tento krok by byl výrazným přínosem pro internetové diváky a majitele chytrých televizorů. Společnost Digi Slovakia však tato jednání nepřímo odmítla.

Dohoda s O2 TV prý vylučuje možnost spolupráce s jinými operátory

Na její reakci večer upozornil web Parabola.cz. „Společnost DIGI Slovakia jakožto provozovatel sportovních televizních programů DIGI Sport prohlašuje, že dohodou s O2 TV na českém území uzavřela možnost šířit DIGI Sport přes jiné operátory či provozovatele kabelových a IPTV platforem. Premier League, zůstane v Česku dostupná výhradně divákům satelitní platformy DIGI CZ a kabelové O2 TV,“ uvedla společnost ve svém prohlášení.

Další informace o tom, jak se rodila původní dohoda mezi Digi sportem a O2 TV a co nakonec rozhodlo ve prospěch modré platformy přineseme v rozhovoru s Davidem Duroněm ze společnosti O2.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .