Platforma Topfun odstranila vady u vysílání Premier League

porad-premier-leagueJedna ze dvou platforem, které v České republice šíří sportovní kanál Slovak Sport 2 s přenosy anglické fotbalové Premier league i v HD verzi, vyřešila problémy s kolísavou kvalitou streamu. Problémy způsobila vada v distribuční trase signálu. Platforma zároveň nabídla svým abonentům kompenzaci.

Velice nás mrzí, že jsme kvalitní obraz, zvláště při přenosech Premier League, nemohli divákům přinést hned od začátku vysílání kanálu Slovak Sport 2. Proto jsme začali ihned intenzivně pátrat po příčině vad v obraze, kterou technici nakonec objevili v distribuční trase signálu. Tuto událost vnímáme jako velice nepříjemnou a chápeme negativní reakce nespokojených zákazníků. Proto jsme se rozhodli nabídnout zákazníkům, kteří si aktivovali Slovak Sport 2 v období 1.8.2013 – 28.8.2013, kompenzaci, a to v podobě voucheru na službu Topfun Start na jeden měsíc zdarma, což představuje libovolné sledování 50 vybraných filmů v průběhu jednoho měsíce,“ uvedl v tiskové zprávě obchodní ředitel platformy Radek Přikryl.

Část abonentů rovněž naráží na problém, kdy nemůže sledovat streaming přenosů na PC. Topfun totiž zajišťuje pouze streaming pro chytré televize a mobilní zařízení. Pokud chce zákazník sledovat přenosy na počítači nebo notebooku, musí si předplatit streaming přímo na webu televize Slovak Sport.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .