Platforma O2TV Go se otevře všem, podmínkou nebude abonence televize od O2

Platforma pro sledování televize na mobilních zařízeních O2TV Go se otevře i zákazníkům jiných kabelových operátorů. Nebude tedy nutné mít předplacenou standardní O2TV. Sledování mobilní televize vyjde na necelých 200 korun měsíčně.

o2-grafika-651

V nabídce jsou i exkluzivní kanály Digi sport

V této ceně budou mít abonenti služby O2TV Go přístup ke sledování dvaceti programů na čtyřech zařízeních. Dobrou zprávou je, že v nabídce budou i dva kanály skupiny Digi sport, která vysílá řadu atraktivních evropských soutěží včetně fotbalové Premier league. Její programy jsou však dostupné pouze v O2TV a u platformy Digi TV. Diváci si tedy nebudou muset kvůli Premier league pořizovat přípojku od O2, bude jim stačit pouze mobil, tablet nebo chytrá televize a předplatné služby O2 TV Go.

Vedle základních stanic přináší platforma O2TV Go necelé dvě desítky dalších programů. Z filmových stanic jde zatím o FilmBox a Novu Cinema, nabídka zpravodajských stanic zahrnuje ČT 24, TA3, CNN nebo BBC World, ze sportovních kanálů nechybí zmíněné dva Digi sporty a ČT sport.

K otevření platformy pro širší uživatelskou základnu by mělo dojít od listopadu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: